Szczegóły eventu

Andrzejki

Już za nami

Zapraszamy 15.00 - 18.00!

// "Magia wokół nas" wróżki i wróżbici
// "W krzywym zwierciadle" karykaturzyści
// Występy artystyczne i animacje
// Pokaz charakteryzacji
// Zabawy andrzejkowe
// Andrzejkowe malowanie buziek

Co przyniesie los: fortunę, dalekie podróże czy może szybkie zamążpójście? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w piątek, 29 listopada w Cuprum Arena. Podczas popołudnia, dedykowanego andrzejkowym wróżbom, lubińską Galerię odwiedzą profesjonalni praktycy wróżbiarstwa, przed którymi przyszłość nie ma żadnych tajemnic.

Zaplanowaliśmy zarówno tradycyjne wróżby, jak lanie wosku czy „wyścig butów” oraz te z udziałem profesjonalnych wróżbitów, z użyciem run i kart tarota. Andrzejkowe atrakcje rozpoczną się od godz. 15.00 i potrwają do 18.00 – mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Imprezę rozpocznie spektakl z udziałem aktorów teatralnych. Centralnym punktem wydarzenia będą oczywiście wróżby, nawiązujące do staropolskich zwyczajów, ale i odwołujące się do dorobku innych kultur. Przez trzy godziny najróżniejsze wizje przyszłości roztoczą przed Klientami Cuprum Arena profesjonalni praktycy wróżbiarstwa. Pomogą im w tym karty tarota i runy, jedne z najpopularniejszych ezoterycznych akcesoriów. Nie zabraknie również najsłynniejszych andrzejkowych tradycji – wylewaniu wosku na zimną wodę i wróżeniu z kształtu zastygłej masy, odczytywaniu przepowiedni zerwanych z drzewka szczęścia, „wyścigu butów”, zwiastującego rychłe zamążpójście jednej z uczestniczek czy losowaniu wróżb w kramie z marzeniami.  Ponadto, w Cuprum Arena pojawią się karykaturzyści, dzięki którym będzie można otrzymać swój portret „w krzywym zwierciadle”.

Podczas Andrzejek okazję do zabawy będą mieli również najmłodsi. Wróżenie, papierowe mumie, jabłko na sznurku, układanie balonowych potworów i malowanie buziek – to tylko część czekających na nich atrakcji. Dla młodych wokalistów przygotowany zostanie animacja karaoke z możliwością stworzenia tematycznej odzieżowej stylizacji. Zabawę andrzejkową wzbogaci dodatkowo pokaz charakteryzacji oraz występy artystyczne.

Na popołudnie pełne wróżb i magii Cuprum Arena zaprasza w piątek, 29 listopada, w godz. 15.00-18.00.