Szczegóły eventu

Barbie & Hot Wheels

Już za nami

Domek Lalki Barbie:

// salon piękności
// atelier fotograficzne
// akademia baletu
// projektantka mody

Stanowiska Hot Wheels:

// wyścig czasu
// podwójna pętla
// na skraju szaleństwa
// zdolny projektant

Zapraszamy 13:00 - 18:00!

Konkursy z nagrodami w postaci zabawek Barbie i Hot Wheels!

Jedne z najlepiej sprzedających się zabawek i najbardziej rozpoznawalnych ikon popkultury zagoszczą w Galerii Cuprum Arena. Lalki Barbie, bo o nich mowa, trafią do lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego w towarzystwie samochodów Hot Wheels. Jedyny w Polsce ogromny domek Barbie, tory wyścigowe oraz tematyczne animacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to wszystko czeka na tych, którzy 14 i 15 września odwiedzą lubińską galerię.

Galeria Cuprum Arena przygotowała niesamowitą gratkę zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

­­­Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie ustawiony w atrium jedyny w Polsce ogromny domek Barbie. W budowli wielkości 6x4 m znajdują się cztery tematyczne komnaty - stanowiska, które umożliwią dziewczynkom wniknięcie do świata najpopularniejszej lalki na świecie. Do ich dyspozycji zostanie oddany salon piękności, w którym stylizowane będą na Barbie. W kolejnych stanowiskach dziewczynki będą miały okazję zaprojektować koronę oraz koszulkę, a także wziąć udział w animacjach razem z plastyczką. Poza domkiem na młode damy czeka natomiast szkoła baletu Barbie, w której kształcić się będą pod okiem profesjonalnej tancerki. Dla chłopców z kolei zostaną utworzone cztery stanowiska Hot Weels, gdzie będą mieli okazję wcielić się w rolę kierowców rajdowych dzięki torom wyścigowym oraz zdalnie sterowanym samochodzikom, a wyrzutnie, pętle i serpentyny sprawią, że z pewnością poczują rajdową adrenalinę. - Dodatkowo, każde z dzieci biorące udział w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy dyplom, na którym zapisywane będą punkty za uczestnictwo w animacjach. Co każdą godzinę nagradzać będziemy trzy dziewczynki i trzech chłopców, z największą ilością punktów – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Zabawy, konkursy oraz animacje, związane z lalkami Barbie oraz samochodzikami Hot Wheels trwać będą przez cały weekend, w godz. 13.00-18.00.

Zdjęcia z eventu