Szczegóły eventu

Baw się z Ninja

Już za nami

W dniach 06-08 października w Atrium Cuprum Arena wielkie święto wszystkich NINJA –LEGO fanów. Dzieci będą mogły odkryć w sobie prawdziwego ninja i sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja.

Program był układany pod czujnym okiem Mistrza Wu i składa się z testu na umiejętności: budowania na czas, testu zręczności, rozpoznawania broni LEGO Ninjago, budowania mozaiki oraz testu bojowych postaw ninja! Gdy dzieci ukończą 5 niesamowitych misji, otrzymają dyplom najprawdziwszego ninja. Fanów LEGO Ninjago odwiedzi także ich ulubienic - Lloyd. Dostępna będzie również strefa wolnego budowania, gdzie dzieci będą mogły oddać się twórczej i niczym nieograniczonej zabawie klockami THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™.

Ponadto będą mogły wziąć udział w konkursach i wygrać upominki od LEGO, zrobić sobie zdjęcie na ściance lub pograć na tabletach w gry LEGO NINJAGO. Pojawią się także dodatkowe strefy: Akademia LEGO® Boost, gdzie dzieci w wieku szkolnym będą mogły uczyć się podstaw programowania oraz dla najmłodszych strefa warsztatów LEGO® DUPLO®.

Zdjęcia z eventu