Szczegóły eventu

Beauty Days i Pokaz Mody

Już za nami

Beauty Days to specjalna oferta dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

W dniach 8 i 9 marca w Atrium Cuprum powstaną 3 strefy: Strefa Stylu, Strefa Zdrowia oraz Strefa Wizażu.

W strefach tych każda z Pań będzie mogła skorzystać z porady specjalisty.

Strefa Stylu:

Profesjonalna stylistka udzieli porad w zakresie analizy kolorystycznej, analizy sylwetki oraz wytłumaczy jak dobierać kolory i fasony do swojej sylwetki, by zawsze czuć się dobrze i wyglądać Pięknie. W tej strefie Dr Oko przygotował dla Pań niecodzienną atrakcję – stylista oprawek, która pomoże dobrać odpowiednie oprawki do kształtu twarzy i koloru oczu.

Strefa wizażu:

Wraz z marką Douglas zapraszamy na wizażowe porady oraz profesjonale makijaże. Niespodziankę dla Pań przygotował również salon fryzjerski Revlon, który podczas Beauty Days zadba o piękne włosy każdej zainteresowanej strefą Pani. Tutaj usłyszycie, drogie Panie, o najnowszych trendach w makijażu i modnych w nadchodzącym sezonie fryzurach.

Strefa Zdrowia:

O nasze zdrowie, zadba zarówno Klub Fitness QUANFIT, jak i Vision Express. W strefie Quanfit będzie można skorzystać w porady trenera personalnego, który zdradzi jak dbać o piękną i zdrową sylwetkę. Tutaj również będzie można bezpłatnie wykonać pomiar wagi i proporcji swojego ciała na specjalnej wadze TANITA, która nie tylko zmierzy nie tylko wagę ciała, al. Poda również takie parametry jak: BMI ciała, zawartość tłuszczu, czy wiek metaboliczny organizmu.

Optyk Vision Express zaprasza na badanie oka na specjalnym urządzeniu: autorefraktometrze, który bardzo precyzyjnie bada kondycję oka oraz pozwla zidentyfikować wiele schorzeń.

 

„To nie wszystko, co dla pięknych Pań przygotowaliśmy z okazji ich święta – dodaje Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – „ w dniu 9 marca o godzinie 16.00 zapraszamy na pokaz mody, w którym wystąpią Finaliści castingu Zostań Twarzą Cuprum Arena. Podczas pokazu nasi wspaniali uczestnicy zaprezentują najnowsze kolekcje: WIOSNA 2019 dostępne w naszych sklepach”.

 

To jeszcze nie wszystko, podczas Beauty Days wiele naszych sklepów przygotowało dla Pań z okazji Dnia Kobiet ofert specjalne.

YES ROCHER – pomadki za 24,90 zł
ZIAJA – przy zakupach powyżej 30 zł tonik w prezencie
SEPHORA – dla wszystkich Super Kobiet  30% rabatu na wybrane zapachy. Akcja do 9 marca
DR OKO - Rabat na okulary korekcyjne dla kobiet w kwocie 150 zł.
5th Avenue Revlon - Salon Fryzjerski – 30% na usługi dla kobiet przy posiadaniu ulotki.
VISION EXPRESS: -40% na oprawy marki: D by D, Be Bright, Activ, C-line, Miki Ninn, In Style, Lightfly, 5th Avenue, Lightfly Titanium, Fuzion, Julius, Sensaya, Sensaya Swarovski, Heritage, Heritage Swarovski, Heritage Mazzucchelli, Joop, Polaroid, Carrera przy zakupie kompletnej pary okularów.
Golden Rose – pomadka Soft Matte Creamy Lip Color w 20 kolorach za 15,90 zł

Więcej ofert na:

cuprum-arena.pl/promocje-najemcow

Zdjęcia z eventu