Szczegóły eventu

Bilardowa liga mistrzów

Już za nami

SZEŚCIU MISTRZÓW POLSKI W WALCE O TYTUŁ NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA BLM W POOL BILARD 10 bil.

Sobota 1 luty od 14.00

///  Rozgrywki grupowe
///  W przerwach pomiędzy pojedynkami spotkania z zawodnikami, trenerami, instruktorami
///  Możliwość zagrania z zawodnikiem - autografy

Niedziela 2 Luty  

12.00 – Pokaz gry adeptów szkółki bilardowej DSB, trening Mistrza w trickach bilardowych
13.00 -  Półfinały BLM
14.00 -  Pokaz tricków bilardowych - Ziemowit Janaszek cz.I
15.00 -  Mecz Polskiej Ligi Bilardowej ERG Bieruń Folie Bandaclub Wrocław - Amnezja Kalisz
16.00 -  Pokaz tricków bilardowych cz.II
17.00 -  Finał BLM, ceremonia wręczenia nagród
18.00 -  Pokaz tricków bilardowych cz.III

Najbardziej utytułowani zawodnicy w kraju, pokaz bilardowych tricków oraz możliwość rozegrania partii z Mistrzem Polski . To wszystko czeka na Klientów lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego w najbliższy weekend. Bilardowa Liga Mistrzów w Galerii Cuprum Arena to niecodzienna okazja, by zobaczyć tą dyscyplinę sportu na najwyższym poziomie.

Sześciu Mistrzów Polski zmierzy się w walce o tytuł Najlepszego Zawodnika Bilardowej Ligi Mistrzów w Pool Bilard 10 bil.  Rozgrywki grupowe startują w sobotę  od godz. 14.00.

- Wszyscy zawodnicy Bilardowej Ligi Mistrzów, którzy wystąpią w Lubinie, mają na kącie wiele tytułów mistrzowskich. Na szczególną uwagę zasługuje aktualny lider rankingu Polski, zwycięzca ostatniego Grand Prix Polski w Kielcach, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy - Mieszko Fortuński. To obecnie jeden z najlepszych zawodników grających w Pool Bilard. Ozdobą turnieju będzie również występ Krzysztofa Wróbla, wielokrotnego mistrza Polski w snookerze – mówi Bogdan Fortuński z ramienia organizatora.

Bilardową niedzielę rozpoczną w samo południe pokazy gry adeptów szkółki bilardowej DSB z Lubina. Tuż po nich nastąpią półfinały BLM oraz pokazy tricków bilardowych z udziałem Ziemowita Janaszka, znanego właśnie z atrakcyjnej formy przedstawiania tego sportu. Pokaże on m.in. tricki takie jak motylek, karabinek maszynowy, tuba czy żonglerka. O godzinie 15.00 rozegrany zostanie mecz pomiędzy ERG Bieruń Folie Bandaclub Wrocław - Amnezja Kalisz. Całość zakończy finał BLM , ceremonia wręczenia nagród oraz kolejna część pokazu tricków bilardowych.

 - Zachęcamy dodatkowo do odwiedzania punktu informacyjnego Dolnośląskiego Stowarzyszenia Bilardowego w którym  będzie możliwość spotkania się z zawodnikami, trenerami oraz instruktorami, zasięgając informacji na temat specyfiki gry. W atrium odbywać będą także zapisy do szkółki bilardowej dla  dzieci i młodzieży szkolnej -  mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu