Szczegóły eventu

Bohaterowie Transformers

Już za nami

Spotkanie z Transformersami w Cuprum Arena!

20 lutego 2016 zapraszamy wszystkie dzieci do Cuprum Arena na niesamowitą zabawę z udziałem bohaterów Transformers. Dla dzieci będzie to niesamowita okazja do spotkania ich ulubionych bohaterów. Tego dnia w Cuprum Arena nie może zabraknąć ani jednego fana Optimusa Prime, Bumblebee i Grimlocka.

Bajka o niezwykłych bohaterach bije rekordy popularności wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Optimus Prime, Bumblebee i Grimlock przeniosą wszystkich naszych gości w kosmiczny świat! Autoboty zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy. Wśród niespodzianek dla maluchów nie zabraknie konkursów z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowane zostaną stanowiska do gier multimedialnych, malowania buziek, kącik plastyczny. Niezapomnianą atrakcją będzie budowanie wielkich ekologicznych robotów. Autoboty porwą tez wszystkie dzieci do wspólnego tańca podczas specjalnych pokazów i warsztatów. Wymarzoną pamiątką z tak spędzonego dnia będzie zdjęcie z Autobotem wykonane na specjalnie zaprojektowanej foto-ściance. Fotografię będzie można na miejscu od razu wydrukować i zabrać do domu!

W sobotę 20 lutego Cuprum Arena otwiera wielką wystawę figur stalowych, prezentującą naturalnej wielkości repliki posągów popularnych osób oraz legendarnych postaci.

Wystawa w lubińskim centrum handlowym to jedna z niewielu okazji, aby w jednym miejscu zobaczyć m.in. Baracka Obamę, Elvisa Presley’a, Michaela Jacksona i Marilyn Monroe. To jednak nie wszystko – Cuprum Arena oferuje również możliwość „spotkania” z postaciami fantastycznymi, znanymi z największych dzieł literatury czy kina.  Dlatego miłośnicy Hobbita i Władcy Pierścieni, Obcego, a także Spidermana czy serii komiksów z Helloboy’em nie mogą opuścić tego wydarzenia. – W 2016 roku tę imponującą wystawę będzie można zobaczyć jedynie w dziesięciu miejscach w Polsce. Cuprum Arena jest jednym z nich – tłumaczy Ewa Sieńko, Menadżer Marketingu Cuprum Arena – stale dbamy o zapewnienie naszym klientom różnych tematycznych atrakcji, a wystawa figur stalowych zdecydowanie do takich należy.  Możliwość „spotkania” z popularnymi postaciami, przedstawionymi w tak nietypowy sposób z pewnością spodoba się naszym klientom.    

Wszystkie figury, jakie będzie można zobaczyć w lubińskiej galerii, wykonano z dużą starannością i dbałością o szczegóły – stworzono je ręcznie, z setek, a w niektórych przypadkach nawet tysięcy elementów pochodzących z części motoryzacyjnych, w większości samochodowych i motocyklowych. Niektóre z figur zachwycają swoimi rozmiarami – np. replika 1:1 wyścigowego Mercedesa 300 SLR z 1955 roku czy też czterometrowe figury Transformersów.

Zdjęcia z eventu