Szczegóły eventu

Cuprum Heroes - Media Trening

Już za nami

Fight Exclusive Night 5: zaproszenie na media trening!

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zaprosić w sobotę, 13-go grudnia, o godzinie 16.00, do prestiżowej Galerii Handlowej „Cuprum Arena” w Lubinie, na Dolnym Śląsku wszystkich kibiców, sympatyków Sztuk Walki i dziennikarzy na Otwarty Trening Medialny przed galą FEN 5 „Cuprum Heros”.

Wezmą w nim udział zawodniczki i zawodnicy, którzy są doskonale znani dolnośląskiej publiczności, jak: Patrycja Krawczyk, Marcin Zontek, Tyberiusz Kowalczyk, Michał Michalski, Jakub Kozera, Paweł Kordylewicz, Patryk Paduch i Maciej Kruszewski.
Będą oni kolejno prezentować swoje umiejętności zgromadzonej publiczności , która odwiedzi w sobotę galerię handlową. Będzie to okazja do osobistego poznania, porozmawiania i zapoznania się z naszą inicjatywą. Zawodnicy będą także do dyspozycji mediów, a na miejscu będzie można również nabyć bilety na galę.

Gala Fight Exclusive Night 5 „Cuprum Heroes” odbędzie się 10-go stycznia 2015, a areną zmagań będzie nowoczesny obiekt Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu, przy ul. Odrodzenia 28b w Lubinie, na Dolnym Śląsku.

Serdecznie zapraszamy, Organizatorzy FEN 5 „Cuprum Heros” Jednocześnie informujemy, iż bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt.

Więcej informacji na naszej stronie: www.fen-mma.com

Trailer gali FEN 5 „Cuprum Heroes”: https://www.youtube.com/watch?v=5IvfIkc3BZ8

Zdjęcia z eventu