Szczegóły eventu

Cuprum Music Show

Już za nami

CUPRUM Arena szuka uzdolnionych muzycznie dzieci. Rusza „Cuprum Music Show” – konkurs wokalny dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Najlepsi będą mieli szansę wystąpić w jesiennym spektaklu  Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu.

Celem konkursu jest poszukiwanie uzdolnionych dzieci i promowanie młodych talentów, ale przede wszystkim dobra zabawa dla całej rodziny.  Zasady konkursu wokalnego „Cuprum Music Show” są bardzo proste. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 14 lat, które uwielbiają śpiewać i czują się na scenie jak ryba w wodzie.  Aby zgłosić się do udziału wystarczy nagrać krótki film audio-video z własnym solowym wykonaniem ulubionej piosenki z bajki lub filmu dla dzieci. Taki film należy umieścić na kanale Youtube, a następnie przesłać link do filmu wraz ze zgłoszeniem do konkursu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja br. na dwa sposoby: wypełnić formularz na stronie internetowej CUPRUM arena (http://www.cuprum-arena.pl/wydarzenie/cuprum-music-show) lub mailem na adres: wokalnykonkurs@gmail.com.

Na zwycięzców czekają trzy główne nagrody w każdej z dwóch kategorii wiekowych: 4-9 lat i 10-14 lat. Dodatkowo można będzie zdobyć Nagrodę Publiczności. Otrzyma ją uczestnik konkursu, który uzyska największą ilość „polubień” na FB.  Głosowanie odbywać się będzie na fanpage’u Cuprum Arena, na którym umieszczone będą wszystkie prezentacje wokalne uczestników.

Wielki finał konkursu odbędzie się 1 czerwca podczas eventu z okazji Dnia Dziecka.  W finale wystąpią przed publicznością laureaci konkursu. Artystki - Magdalena Zawartko , Agnieszka Damrych oraz Echomusic Art Management wyłonią spośród nich dwoje zwycięzców, którzy wezmą  udział w spektaklu Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Jury będzie oceniać dobór repertuaru związany z charakterem konkursu, interpretację i poziom warsztatu wykonawczego.

Dodatkowo z myślą o wszystkich dzieciach  CUPRUM arena zaprosiła na Dzień Dziecka najbarwniejsze postaci z bajek. Będą księżniczki i rycerze, kowboje, superbohaterzy, a nawet krasnale. Iluzjonista wykona zabawne sztuczki magiczne, Czerwony Kapturek pojawi się w specjalnym teatrzyku dla najmłodszych, a tancerze porwą do tańca nie tylko dzieci, ale również rodziców. O godzinie 17.00 zaplanowany jest koncert Agnieszki Damrych i Magdaleny Zawartko, które wystąpią z repertuarem najpiękniejszych melodii pochodzących ze znanych bajek. Bogaty program atrakcji, konkursów, pokazów i zabaw spełni życzenie każdego dziecka!  CUPRUM arena na rodzinną zabawę  już 1 czerwca br. w godzinach od 13.00 do 18.00.

Dokumenty załączone