Szczegóły eventu

Czarny Piątek

Już za nami

Black Friday czyli szaleństwo wyprzedaży w Cuprum Arena

Amerykańska tradycja Black Friday coraz chętniej obchodzona jest przez właścicieli sklepów także w Europie. 25 listopada także Cuprum Arena zaprasza na gorące promocje.

Black Friday to wywodzące się z Ameryki święto wyprzedaży, obchodzone dorocznie w pierwszy piątek po święcie dziękczynienia. To wielkie święto wyprzedaży stało się jednym z symboli wolnego rynku w USA, symbolem amerykańskiego handlu i bogactwa jego ofert handlowych.

Początkowo Black Friday świętowano jedynie w Stanach Zjednoczonych, jednak szybko dotarł do Europy i z roku na rok coraz chętniej obchodzony jest także w Polsce. Wraz z rosnącą popularnością zwyczajowych wyprzedaży proponowane oferty są szersze i ciekawsze a handlowcy prześcigają się w propozycjach wysokości rabatów cenowych. W tym roku Czarny Piątek przypada 25 listopada. Do uwielbianej przez klientów akcji wyprzedażowej przyłączyli się licznie także najemcy Cuprum Arena.

Black Friday coraz chętniej obchodzony jest w naszym kraju, więc, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zdecydowaliśmy o dołączeniu do tej międzynarodowej akcji. Dzięki zaangażowaniu naszych najemców mogliśmy zaproponować odwiedzającym galerię szeroką ofertę atrakcyjnych rabatów cenowych – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena.

W wielkie promocyjne świętowanie włączyło się do tej pory 75 najemców galerii, a zniżki sięgają aż do 70%! Zapraszamy do skorzystania z rabatów w Cuprum Arena już w najbliższy piątek. Taka okazja nie może uciec Ci sprzed nosa!