Szczegóły eventu

Czas na wędkowanie

Już za nami

Wędkowanie jeszcze nigdy nie zapowiadało się tak ekscytująco.W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która dokona zakupu w Cuprum Arena za minimum 50zł   w terminie 11-19.03. w godzinach funkcjonowania Galerii tj. od pn do ndz od 10 do 21.(z wyjątkiem dnia 19.03. -wówczas kupon konkursowy jest wydawany za zakupy dokonane do godziny 13.00). Każda taka osoba otrzyma kupon konkursowy  z kodem kreskowym od najemcy w sklepie lub od hostessy w Punkcie Obsługi Konkursu.

W dniu 19.03. Konkurs zakończy się wielkim finałem, który odbędzie się o godzinie 15:00. Do finału zostanie zakwalifikowanych 15 osób z najlepszymi wynikami osiągniętymi w czasie trwania całej akcji. Tego dnia wytypowani uczestnicy będą walczyć o niezwykle atrakcyjne nagrody: m.in. sprzęt RTV/AGD, biżuterię, galanterię skórzaną.

Codziennie nagradzanych będzie ponad 70 osób. Co pół godziny będzie sporządzany ranking, w którym wyłonimy 3 osoby z najlepszym wynikiem w danym rankingu. Do wygrania bony podarunkowe o wartości 100zł oraz 50zł do realizacji w  Galerii Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu