Szczegóły eventu

Drużyna Szpiku - Akcja Charytatywna

Już za nami

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodziny z dziećmi do udziału w akcji charytatywnej dla 7-letniego Marcinka chorego na białaczkę - syna naszego pracownika, która odbędzie się dnia 1 czerwca w godz. 13:00-19:00, w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Na stanowisku Drużyny Szpiku SITECH będzie można zakupić pyszne domowe wypieki przygotowane specjalnie na tą okazję przez nasze wolontariuszki. Będzie również możliwość zakupienia upominków wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej  „Kameleon”  i „Akademia Życia”  ze Stowarzyszenia „Dać nadzieję”, którzy już po raz kolejny dzielnie wspierają nas i towarzyszą przy naszej akcji tym razem dedykowanej Marcinkowi.

 W czasie trwania atrakcji dla najmłodszych odbędzie się również gotówkowa zbiórka publiczna z udziałem naszych wolontariuszy. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Marcinka.

Już dziś gorąco zapraszamy do wzięcia udziału, gdyż cel jest bardzo szczytny, wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane naszemu małemu bohaterowi.