Szczegóły eventu

Dzień Dziecka z Kicią Kocią

Już za nami

Dzień Dziecka z Kicią Kocią w Cuprum Arena!

Już od 01 do 03 czerwca w godz. od 11:00 - 18:00 ulubiona kotka dzieci zawita do Cuprum Arena z ogromem truskawkowych atrakcji.

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka w atrium (poziom 0) stanie aż 4 wyjątkowych stref, w których będzie można poczuć się jak jeden z bohaterów książek!

W strefie „Ogród Kici Koci ” pośród gigantycznych truskawek truskawkowego pola animatorzy zaproszą dzieci na warsztaty ogrodnicze, gdzie mali ogrodnicy będą mogli we własnoręcznie ozdobionej doniczce posadzić sadzonkę truskawek i zabrać ją do domu! Wspólnie nauczymy się jak je pielęgnować aby wyrosły czerwoniutkie i słodziutkie!

W strefie animacji przygotowaliśmy dla Was gry i zabawy z animatorami, a także truskawkową watę cukrową, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże oraz baloniki z Kicią Kocią!

W strefie gier z kolei będzie można zdobyć nowe umiejętności i przeżyć niezwykłą przygodę biorąc udział w Wielkiej Grze szlakami Kici Koci.

W strefie kreatywnej na wszystkie dzieci czeka natomiast gigantyczna kolorowanka, warsztaty robienia masek Kici Koci oraz truskawek z papieru a także wiele innych atrakcji.

A w Dzień Dziecka 1 czerwca w godz. od 11:00 do 18:00. na specjalnej kociej scenie odbędą się wesołe zabawy oraz konkursy podczas których dzieci wraz z kicią Kocią będą ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację.

Do zobaczenia !