Szczegóły eventu

Dzień Dziecka

Już za nami

Dzień Dziecka w CUPRUM ARENA nadchodzi wielkimi krokami. Już 1 czerwca centrum stanie się ojczyzną najpopularniejszych postaci bajkowych. A wraz z ich przyjazdem pojawi się niezliczona gama dziecięcych atrakcji. Czekamy także na finałowe występy uczestników konkursu „Cuprum Music Show”.

Z myślą o wszystkich dzieciach  CUPRUM arena zaprosiła na Dzień Dziecka najbarwniejsze postaci z bajek. Będą księżniczki i rycerze, kowboje, superbohaterzy, a nawet krasnale.  Iluzjonista wykona zabawne sztuczki magiczne, Czerwony Kapturek pojawi się w specjalnym teatrzyku dla najmłodszych, a tancerze porwą do tańca nie tylko dzieci, ale również rodziców. O godzinie 17.00 zaplanowany jest koncert Agnieszki Damrych i Magdaleny Zawartko, które wystąpią z repertuarem najpiękniejszych melodii pochodzących ze znanych bajek. Bogaty program atrakcji, konkursów, pokazów i zabaw spełni życzenie każdego dziecka! 

1 czerwca odbędzie się także wielki finał konkursu wokalnego dla dzieci „Cuprum Music Show”.  Przez ostatnie tygodnie dzieci nadsyłały krótkie filmy audio-video z własnym solowym wykonaniem ulubionej piosenki z bajki lub filmu. W finale wystąpią przed publicznością laureaci konkursu wyłonieni przez jury.

A  występy finalistów ocenią artyści z Teatru Muzycznego CAPITOL i tym samym wyłonią spośród nich pięciu zwycięzców, którzy wezmą udział w jesiennym spektaklu  Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Jury będzie oceniać dobór repertuaru związany z charakterem konkursu, interpretację i poziom warsztatu wykonawczego. Celem konkursu jest poszukiwanie uzdolnionych dzieci i promowanie młodych talentów, ale przede wszystkim dobra zabawa dla całej rodziny. 

CUPRUM arena na rodzinną zabawę zaprasza 1 czerwca br. w godzinach od 13.00 do 18.00.

Zdjęcia z eventu