Szczegóły eventu

Dzień Kobiet

Już za nami

Cuprum Arena zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Kobiet razem z ulubioną gwiazdą milionów Polek - Małgorzatą Rozenek!

Chętnie Panie będą miały okazję spotkać się ze stylistami najbardziej znanych marek kosmetycznych, poznać trendy modowe na 2020 rok i wziąć udział w prelekcjach przygotowanych przez Małgorzatę Rozenek. Będzie kobieco, modnie i inspirująco!

Już w najbliższą sobotę progi Galerii Cuprum Arena wypełnią się po brzegi konsultantami, modelkami, zaproszonymi gośćmi i najważniejsze mieszkankami Lubina i okolic, a całość imprezy dopełni obecność Małgorzaty Rozenek. Będzie można zrobić sobie selfie (setki followersów na Instragramie pewne!), poprosić o autograf i zamienić kilka słów z Małgorzatą, która już niedługo zostanie mamą!

Podczas Dnia Kobiet w Galerii Cuprum Arena w Lubinie zostanie udostępnione aż 8 stanowisk, na których Panie będą mogły dowiedzieć się więcej na temat pielęgnacji i make-upu, skonsultować się z trenerem personalnym, skorzystać z bezpłatnego badania wzroku i wielu innych atrakcji.” mówi Manager ds. Marketingu Aneta Powązka.

W akcji wezmą udział takie marki jak: Douglas, Dr Oko, Pracownia Florystyczna Grochowskich, Inglot, Quanfit, Vision Express, Media Markt,  5th Avenue Revlon czy Super-Pharm. Od 10:00 do 15:00 Panie zasięgną porad wizażystek, konsultantek urodowych, i stylistki – każda z Pań znajdzie stoisko dopasowane do swoich potrzeb.

Głównym wydarzeniem będzie pokaz mody z udziałem Małgorzaty Rozenek! Start godz. 15:00.

W trakcie działania stoisk można będzie wysłuchać dwóch, godzinnych prelekcji, które poprowadzi nasza gwiazda:

  • Część I - Moda i trendy 2020 (11:00-12:00)

Informacje z pierwszej ręki od naszej gwiazdy - absolutne MUST HAVE w szafie każdej Polki, oraz trendy na najbliższy sezon Spring/Summer 2020.

  • Cześć II - Styl kobiecy (12:15-13:15)

W drugiej części słuchaczki zobaczą najczęściej popełniane błędy w stylizacjach oraz nauczą się dobierać odpowiednie kreacje do konkretnego typu sylwetki.

Z zaplanowanych atrakcji można będzie skorzystać od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy wszystkie Panie z całymi rodzinami w sobotę 07.03.2020!

Zdjęcia z eventu