Szczegóły eventu

Dzień Matki

Już za nami

// 13.00 - 18.00 Strefa urody dla Mam
Porady kosmetyczne, fryzjerskie, makijażu

Zrób prezent dla Mamy - Warsztaty biżetrii

---

Dzień Matki świętujemy już 26 maja. W tym dniu CUPRUM ARENA zaprasza wszystkie mamy z dziećmi.  Panie będą oddawały się zabiegom upiększającym, a dzieci wykorzystując swoją kreatywność wykonają w tym czasie prezenty i obsypią mamy  najpiękniejszymi życzeniami.

Dzień Matki obchodzimy od ponad stu lat. To piękna tradycja podkreślająca piękno macierzyństwa. O matczynej miłości można pisać i mówić godzinami – że jest wielka, bezinteresowna, gotowa na poświęcenia.  Nasze mamy zawsze są blisko, gotowe do pomocy,  czujne i wytrwałe.  Ale jak każdy potrzebują również czasu, żeby odetchnąć, zregenerować siły i zadbać o siebie.

W CUPRUM ARENA już 26 maja pojawią się strefy piękna. Najzdolniejsi fryzjerzy nadadzą włosom blask i piękny kształt. Panie w tym dniu będą lśniły i zachwycały stylizacjami fryzur.  Promienny uśmiech na twarzy dodatkowo podkreśli profesjonalny makijaż. Wizażystki w strefie piękna zadbają o cerę, oczy i usta. A zmęczonymi codziennymi obowiązkami dłońmi i paznokciami zajmą się manicurzystki.  Nie zabraknie także dietetyka z poradami na temat zdrowego odżywiania. Mamy dowiedzą się jak jeść smacznie, zdrowo i jednocześnie trzymać linię.

A dzieci? Przygotują prezenty dla swoich mam.  W bajkowej scenografii będą czekały na nie krawcowe. Najmłodsi puszczą wodze wyobraźni i na malutkich maszynach do szycia stworzą  jedyne w swoim rodzaju laurki i filcowe torebki. A do torebek będą mogły schować samodzielnie zaprojektowaną i wykonaną biżuterię. Naszyjniki z własnoręcznie wykonanymi ornamentami, paseczkami, zawieszkami dzieci wykonają pod okiem artystek, które organizują kreatywne warsztaty. CUPRUM ARENA zaprasza już 26 maja na niezapomniane obchody Dnia Mamy.

Zdjęcia z eventu