Szczegóły eventu

Dzień Matki - Konkurs

Już za nami

Zapraszamy 13.00 - 18.00!

// Wypiekanie aromatycznych piernikowych serc dla mam
// Konkurs z nagrodami
// Warsztaty plastyczne oraz origami
// Występy zespołów muzycznych z GOK Raszówka

UWAGA - KONKURS

Jest wyjątkowa i zasługuje na wyjątkowy prezent. Kto taki? Twoja mama Z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu będziecie mogli w wyjątkowy sposób ją zaskoczyć.

Mamy dla Was voucher o wartości 200 zł na usługi oraz produkty dostępne w Unikatonia concept spa & wellness.

By wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Polubić fan page Galerii Cuprum Arena.
2. Polubić oraz udostępnić post konkursowy.
3. W komentarzu zamieścić zdjęcie z mamą oraz dokończyć zdanie: "Moja mama jest najlepsza, ponieważ......".

Spośród uczestników wybierzemy jedną osobę, którą nagrodzimy voucherem. Do dzieła!

Przejdź do profilu Cuprum Areny na portalu Facebook.

---

Jak wywołać uśmiech na twarzy mamy w dniu jej święta? Cuprum Arena zaprasza do wspólnego przygotowywania słodkich upominków. Z okazji Dnia Matki, lubińskie centrum handlowo - rozrywkowe zamieni się w prawdziwą cukiernię. Dzieci ozdobią własnoręcznie 1000 pierników, wypieczonych z 50 kilogramów ciasta, tworząc tym samym wyjątkowe prezenty. Oprócz słodkości, na mamy czekać będą konkursy z nagrodami, warsztaty makijażu, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

Wielkie pieczenie rozpocznie się w niedzielę, 25 maja, o godz. 13.00. Piernikowe serca powstaną w specjalnie przygotowanym, efektownym piecu, z ciasta przyrządzonego  według tradycyjnej receptury. Gotowe wypieki zostaną oddane w ręce najmłodszych, którzy dekorować je będą za pomocą lukru i słodkiej posypki oraz ozdobnie pakować, tworząc wyjątkowe prezenty dla swoich mam. By połączyć przygotowywanie upominków z twórczą zabawą, powstanie strefa warsztatów, koordynowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie.  Część plastyczną stanowić będzie „Mama jak z obrazka”, w ramach której dzieci wcielą się w rolę malarzy. Otrzymają sztalugi, płótno, pędzle oraz farby, które umożliwią im przygotowanie portretu swojej mamy. Gotowe prace zostaną później wyeksponowane w Galerii Cuprum Arena. Dla małych artystów powstanie również strefa orgiami, gdzie pod okiem animatorów tworzyć będą kwiatowe formy.

- Oprócz prezentów od swoich pociech, mamy będą mogły liczyć również na nagrody od naszych najemców. O godz. 16.00 na scenie w atrium rozpocznie się konkurs, w którym panie będą mogły udowodnić, jak dobrze znają swoje dzieci. Na mamy, której najlepiej poradzą sobie z pytaniami, czekają m.in. karnety do klubu fitness, kosmetyczne zestawy upominkowe, vouchery na zabiegi SPA czy też zaproszenia do kawiarni – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Przez cały czas trwania Dnia Matki, w godz. 13.00 – 18.00, będą miały miejsce również warsztaty makijażu, koordynowane przez specjalistów marek Douglas oraz Inglot. To okazja nie tylko na profesjonalny make-up, ale również szansa, by poznać tajniki umiejętnego wizażu. Niedzielny event uświetnią dodatkowo występy artystyczne Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce. Specjalnie dla mam zaprezentują się zespoły: Lubin, Leśne Echo i Zachęta.

Zdjęcia z eventu