Szczegóły eventu

Festiwal Nowości Samochodowych

Już za nami

Samochodowe nowości w Cuprum Arena.

Już 2. listopada rusza pierwsza lubińska edycja Festiwalu Samochodowych Nowości - jednej z najstarszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Od 14 lat na Festiwalu prezentowane są samochody, które niedawno miały swoje premiery lub są pokazywane szerszej publiczności po raz pierwszy.

W Cuprum Arena zobaczymy wystawców najpopularniejszych marek samochodów. Odwiedzający Festiwal będą mogli obejrzeć między innymi najnowsze Volvo S90, Peugeota 3008 oraz Forda Edge.

Targi to nie tylko możliwość zobaczenia z bliska wymarzonego samochodu. To także prezentacja nowinek technicznych stosowanych w ekskluzywnych modelach oraz okazja do poznania najnowszych trendów na rynku motoryzacyjnym. Każdy zainteresowany danym samochodem będzie mógł usiąść za kółkiem i przekonać się o jego zaletach. Wystawcy przygotowali także możliwość jazd próbnych wybranymi modelami pojazdów. Targi odwiedzać można codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00.

Dodatkową atrakcją będzie graficzna wystawa najbardziej śmiałych projektów i prototypów aut, które niejednokrotnie wyprzedzały czasy w których powstały. Często wyznaczały nowe trendy w motoryzacji, a czasami były po prostu zbyt szalone by mogły trafić do seryjnej produkcji. Warto zobaczyć jak konstruktorzy kilkadziesiąt lat temu wyobrażali sobie samochody przyszłości i porównać je z nowościami prezentowanymi podczas FSN w Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu