Szczegóły eventu

Finał 3 edycji Castingu

Już za nami

Serdecznie zapraszamy w dniach 30 – 31 sierpnia do Cuprum Arena na Finał Castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena”. „To trzecia edycja tego castingu – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – projekt z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Aktualnie zgłosiło się do nas ponad 500 osób z całego regionu: Lubina, Polkowic, Głogowa, Legnicy, Bolesławca i okolic.”

W tych dniach jury spotka się z uczestnikami, którzy wysłali swoje zgłoszenie on-line.

UWAGA!!! To nie wszystko! Osoby, które nie zgłosiły się do Castingu internetowo, będą miały okazję zrobić to podczas finałów już 30 oraz 31 sierpnia. Wystarczy, że wypełnią swój formularz zgłoszeniowy u hostessy i spotkają się z jury, by wziąć udział w dobrej zabawie.

Spośród wszystkich uczestników, jury wyłoni około 30 Finalistów. Poznamy ich już 7 września podczas POKAZU MODY – JESIEŃ 2019. Następnie, w roku 2019 oraz 2020 wybrani Finaliści wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a ich TWARZE będą promować poszczególne kampanie reklamowe Galerii.

Dlatego wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w modelingu, chcą pochwalić się swoimi zdjęciami na billboardach, albo po prostu szukają ciekawej przygody, zachęcamy do udziału w castingu.

Bądźcie z nami 30 sierpnia w godzinach: 12.00 – 18.00 oraz 31 sierpnia w godzinach: 11.00 – 18.00. Widzimy się z Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu