Szczegóły eventu

Finał - Zostań Twarzą Cuprum Arena

Już za nami

Wielki Finał Castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena” odbędzie się  16 – 17 września 2022r. w galerii Cuprum Arena. To już czwarta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga coraz więcej osób z całego regionu. 

Zgłoszenia na casting można w dalszym ciągu wysyłać wypełniająca formularz zgłoszeniowy dostępny na tutaj. Może to właśnie Ty zostaniesz bohaterką / bohaterem kampanii reklamowych Cuprum Arena  i będziesz  oglądać siebie na wielkopowierzchniowych nośnikach, a także jako ambasador weźmiesz udział w licznych wydarzeniach organizowanych w galerii Cuprum Arena. 

„Podczas finałów – w dniach: 16 oraz 17 września na uczestników 4. Edycji Castingu „ Zostań Twarzą Cuprum Arena” będziemy czekać w atrium Cuprum Arena na poziomie 0 – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu – finaliści spotkają się z Jury, przejdą po wybiegu oraz zapozują na ściance foto. Pokażcie nam się z jak najlepszej strony i oczarujcie nas swoja osobowością – dodaje Pani Aneta.

Dla wciąż niezdecydowanych udziałem w Castingu, pod czas finałów będzie również możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego na miejscu u hostessy.

Spośród nadesłanych formularzy, zastrzegamy sobie prawo do zaproszenia wybranych osób na finał.

Zapraszamy!

Zdjęcia z eventu