Szczegóły eventu

Food Truck Show

Już za nami

“Jedzenie na kółkach” czyli Food Truck Show z Cuprum Arena

Food Trucki już wkrótce opanują Lubin! W dniach 1 i 2 października galeria Cuprum Arena stanie się przystanią różnorodnych smaków.

Food Truck Show to świetna okazja, żeby spróbować kuchni z różnych zakątków świata. Standardowo, jak przy tego typu okazjach, zjeść będzie można bardziej klasyczne foodtruckowe potrawy, ale i wariacje na ich temat. Pyszności spróbować będzie można w najbliższą sobotę, 1 października, w godzinach 12:00 – 21:00 oraz w niedzielę, 2 października, od 12:00 do 18:00.

Zlot food trucków to doskonała okazja do rodzinnych podróży kulinarnych bez wielokilometrowych wojaży. Do Lubina zawitają przedstawiciele najpopularniejszych restauracji mobilnych w regionie. Będą klasyczne, amerykańskie burgery w wykonaniu 66 American Burger, doskonałe pulled porki i pulled beefy przygotowane przez Food Manię, ale i bałkańską wariację na temat burgerów, którą zaserwuje Balkan Burger. Nie zabraknie także wypakowanych po brzegi świeżymi dodatkami tostów z TosTrucka, czy Frytek z Tytki. Po sutym obiedzie na deser zaprosi Cafe Praha, która zaskoczy pysznymi goframi ptysiowymi w różnych kombinacjach.

Rosnąca popularność food trucków w dużych miastach skłoniła nas do tego, by udostępnić tę ciekawą formę zakupu i spożywania potraw  także mieszkańcom Lubina. Tak zrodził się pomysł zorganizowania Food Truck Show przed wejściem do galerii Cuprum Arena. To niepowtarzalna okazja do spróbowania różnych potraw wprost z popularnych samochodów z jedzeniem – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena.

Jednak Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy rodziną. Organizatorzy zadbają o muzykę na żywo, która umili czas oczekiwania na jedzenie, a animatorzy zaproszą dzieci na malowanie twarzy.

Zdjęcia z eventu