Szczegóły eventu

Halloween

Już za nami

Duch dobrej zabawy nawiedzi Cuprum Arenę

Galeria osobliwości i osobowości, a także rzeczy i zdarzeń, których nie sposób zrozumieć, nawiedzi w ostatnią sobotę października Galerię Cuprum Arena. Odwiedzający ją klienci powinni się przygotować na mrożące krew w żyłach atrakcje.

Halloween Polakom nie straszne. To święto duchów sprowadzone z Ameryki, na dobre zagościło w naszym kraju. Polacy pokochali uśmiechnięte dynie, a widok przebranych dzieci, które „straszą” dorosłych okrzykiem: „cukierek lub psikus”, już mało kogo dziwi. Halloween to dzień, kiedy Polaków opanowuje duch dobrej zabawy.

I ten duch nawiedzi również Galerię Cuprum Arena. Klienci odwiedzający galerię 31 października muszą być gotowi na to, że to, co zobaczą przeczy zdrowemu rozsądkowi, a na ich ustach często pojawią się słowa: „to niemożliwe, tego nie dać się zrobić”.

Pierwszy raz mogą wypowiedzieć te słowa, gdy zobaczą dynię Adelajdę ustawioną w centrum galerii. To polska rekordzistka o monstrualnych wymiarach – położona na wagę dała wynik prawie 650 kilogramów. Każda osobą odwiedzająca galerię będzie mogła zrobić sobie z nią zdjęcie, by udowodnić znajomym, że takie monstra istnieją, choć to w głowie się nie mieści.

Kolejną rzeczą, której rozumem objąć nie sposób, będą występy iluzjonisty Michała Sośniaka. Bo jak można wytłumaczyć lewitację banknotu, zwierzęta wychodzące z płomienia czy znikające przedmioty, a takie właśnie rzeczy będzie można obejrzeć podczas pokazu magii. Tych, których głowa rozboli od rozmyślania, jak to zostało zrobione, iluzjonista zaprosi za kulisy i pokaże oraz nauczy kilku sztuczek magicznych.

Atrakcji w tym dniu będzie tyle, że rodzice od nadmiaru bodźców mogą nie poznać swoich dzieci. A to dlatego, że w galerii będą przygotowane specjalne stanowiska dla dzieci, gdzie będzie można pomalować swoją buźkę i zmienić się w małego upiora, halloweenowego kotka i każde zwierzątko, jakie dziecku przyjdzie do głowy.

Najbardziej znanym symbolem Halloween jest oczywiście dynia, więc Galeria Cuprum przygotuje mnóstwo atrakcji z nią związanych. Odbędzie się pokaz rzeźbienia w dyni, na którym będzie można się nauczyć, jak sprawić, by dynia miło lub złowieszczo „uśmiechnęła się”. Dla dzieci przygotowano warsztaty plastyczne, podczas których nauczą się malowania dyń oraz robienia z nich wycinanek. A każdy, kto zrobi zakupy w Cuprum Arena na kwotę powyżej 50 PLN, będzie miał okazję wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w przebraniu i na wybranym tle o tematyce halloweenowej. Wykorzystana do tego zostanie technika Magic Foto.

Zdjęcia z eventu