Szczegóły eventu

Halloween

Już za nami

Sabat czarownic w Cuprum Arena

Przebiegła wiedźma, stara Baba Jaga czy może piękna czarownica? Wszystkie pojawią 30 października się na zlocie czarownic w Cuprum Arena, na który galeria zaprasza wszystkich lubinian.

Z okazji święta duchów 30 października w godzinach 13:00-19:00 galerią Cuprum Arena zawładną prawdziwe czarownice! Atrakcji dla młodszy, jak i starszych na pewno nie zabraknie.

W centralnym punkcie galerii stanie wielki kocioł, w którym czarownice warzyć będą przeróżne magiczne mikstury. Nie obawiajcie się kłębów magicznej pary i radosnych śmiechów czarownic, z miotłami w rękach. W ten dzień mają one wyjątkowo przyjazne usposobienie i chętnie zapozują do zdjęć z odwiedzającymi galerię.

Dla najmłodszych klientów Cuprum Arena przygotowała halloweenowe spektakle w wykonaniu przerażająco dobrej trupy teatralnej oraz warsztaty, na których pod okiem animatorów w strojach tematycznych będą mogli stworzyć własne czapki czarownicy lub wyciąć i ozdobić straszne dynie. O 16:00 odbędzie się także finał konkursu na najbardziej przerażające przebranie, podczas którego spośród zgłoszonych wcześniej uczestników jury wybierze najciekawszy strój. Autor najlepszej stylizacji otrzyma w nagrodę iPad, jest więc o co walczyć.

Gości zapraszamy do wspólnego zdjęcia z czarownicą i jej wspaniałą dyniową karetą, do którego dzieci zostaną pomalowane i przebrane w wybrany przez siebie strój, a fotografię z bohaterką otrzymają na pamiątkę.

Imprezie towarzyszyć będzie w dniach 21-30 października Jarmark Halloween, podczas którego będzie można nabyć potworne i tajemnicze gadżety, maski halloweenowe czy ozdoby tematyczne. Nie zabraknie stoisk lokalnych kwiaciarni i firm, które w swoim asortymencie posiadają świece, kadzidła, lampiony i dynie, czyli wszystko, co pozwoli nam zbudować odpowiedni nastrój także we własnym domu.

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu