Szczegóły eventu

Halo Madagaskar

Już za nami

Zabawa to jest to, co dzieci lubią najbardziej, a zabawa z nagrodami to najlepszy pakiet z możliwych!
W dniach 8 i 9 września w godzinach od 12.00 do 19.00 czekamy w Galerii Cuprum Arena na wszystkie dzieci, które zabierzemy w ekscytującą podróż na Madagaskar.
Odwiedzajcie nas z dziećmi i pamiętajcie, że robiąc zakupy za 200 zł Wasze dziecko weźmie udział w naszej zabawie i odbierze kolorowego, puchatego lemura.

Zapraszamy dzieci na wyprawę tropem lemurów przez:

  • Rwący Potok - gra wielkoformatowa,
  • Mapę Świata - edukacyjne puzzle XXL,
  • Lemurowe MEGA Klocki,
  • Tropikalne Domino,
  • Wystawę o faunie i florze Madagaskaru.

Przy każdym z powyższych stanowisk dzieci będą zbierać naklejki z sympatycznymi mieszkańcami Madagaskaru. Dzieci, które zbiorą komplet naklejek dostaną nagrodę - lemurowy, kolorowy plan lekcji. A dodatkowo pierwszym 350 osobom po okazaniu paragonu na 200 zł – wręczymy pluszowego, słodkiego lemura. Szczegóły akcji w Regulaminie.

Ponadto najmłodsze dzieci będą mogły bawić się w Lemurowej bawialni, a starsze rozwiązywać łamigłówki logiczne oraz zagrać w kółko i krzyżyk.

Tematyczny park zabaw „Halo Madagaskar” to kolorowe, wesołe stanowiska do zabawy połączone z rzetelną, fachową wiedzą na temat wyspy Madagaskar, z uwzględnieniem informacji z zakresu przyrody, geografii, historii. Integralną częścią projektu jest wystawa przygotowana we współpracy z ZOO we Wrocławiu. Nauka nie musi być nudna! Wystawa edukacyjna poświęcona jest Madagaskarowi - jednej z najbardziej tajemniczych i popularnych dzięki kreskówkom egzotycznych wysp na świecie. Endemiczny świat zwierząt i roślin Madagaskaru zaprezentowany został na barwnych fotografiach i opisany w sposób przystępny i ciekawy dla dzieci i dorosłych. Zawartość merytoryczna przygotowana jest przez pracowników naukowych ZOO we Wrocławiu, gdzie znajduje się nowoczesny pawilon poświęcony w całości Madagaskarowi.

Zapraszamy do zabawy! Baw się z nami lemurami!

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu