Szczegóły eventu

Hotel Transylwania 3

Już za nami

Każda podróż to przygoda. Ta podróż to mnóstwo przygód!

Zabieramy dzieci do zamku krzywych zwierciadeł, na pokład statku, aż wreszcie na plażę! A do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i upiornie fascynujących atrakcji – w tym konkursy z filmowymi nagrodami.

 

Wśród atrakcji m.in.:

Wielka podróż: zabieramy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, następnie zapraszamy je do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji, stamtąd zabieramy je do zamku krzywych zwierciadeł, następnie na pokład statku, gdzie czeka na nie sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę cukrową oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
Superkonkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy trzech najpiękniejszej kart pocztowych otrzymają zestaw gadżetów z filmu „Hotel Transylwania 3”
Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em (wspólne zabawy, jedyna możliwość przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć)
Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
Super gra w Potwornego Twistera
Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania
Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne

 

Trzecia część przebojowej serii komediowej „Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Erik.

 

 

Zdjęcia z eventu