Szczegóły eventu

Imperium Mocy

Już za nami

„Niech Moc będzie z Wami!” czyli Imperium Mocy w Cuprum Arena

Filmy George’a Lucasa od lat cieszą się niesłabnącą popularnością a każda nowa premiera czy nawet plotka zza kulis spotyka się z gorącym zainteresowaniem fanów. To właśnie z myślą o licznych miłośnikach historii Cuprum Arena przygotowało specjalne wydarzenie – Imperium Mocy.

Na wielbicieli znanej serii George'a Lucasa czeka w Cuprum Arena nie lada gratka! 22 i 23 października  w godzinach 12:00-18:00 lubińska galeria zaprasza do wzięcia udziału w Imperium Mocy. Quizy, walki mieczami świetlnymi, zdjęcia, czy pokazy to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości podczas wydarzenia.

Główna atrakcja to niewątpliwie unikalna na skalę europejską wystawa gwiezdnej floty z autografami aktorów znanych z sagi filmu Disney'a, na której zobaczymy m.in. ogromny Statek Sokół Milenium, bombowiec federacji, a także ekspozycję kolekcjonerską broni oraz mieczy świetlnych. Spotkać będzie można także najpopularniejsze postaci: księżniczkę Leię, Luke’a Skywalkera, mistrzów Jedi, Szturmowców, Mistrza Yodę, czy Lorda Vadera. W lubińskiej galerii będzie można natknąć się także na naturalnej wielkości R2D2, którego nie trzeba przedstawiać wielbicielom gwiezdnej historii.

Najmłodsi fani serii wezmą udział w Akademii Jedi, gdzie nauczą się walczyć mieczem świetlnym oraz poznają idee przyświecające starożytnemu zakonowi, by na koniec stoczyć walkę z największym wrogiem jasnej strony mocy – samym Lordem Vaderem.

Dla odwiedzających przygotowano także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w konkursie plastycznym inspirowanym światem Imperium lub wraz z opiekunem zmierzyć się z innymi w rodzinnym quizie wiedzy o gwiezdnej sadze, który odbędzie się w sobotę i niedzielę o godzinie 16:00. Czekają na nie również liczne animacje z udziałem postaci z filmów.

Na gości czeka specjalnie przygotowany kącik fotograficzny, gdzie całe rodziny przebiorą się w płaszcze Jedi i zapozują do pamiątkowych zdjęć z Mistrzem Yodą, które zabiorą ze sobą na pamiątkę.

Czego więcej może chcieć fan imperialnych gwiezdnych podbojów? Wybierz stronę mocy i dołącz do najbardziej oczekiwanego wydarzenia jesieni!

Zdjęcia z eventu