Szczegóły eventu

Jarmark Bożonarodzeniowy

Już za nami

Świąteczny jarmark w Cuprum Arena

Zapach piernika, sentymentalne melodie ulubionych piosenek świątecznych, nastrojowe światła z migocących lampek – niepowtarzalny klimat bożonarodzeniowych tradycji już niedługo zapanuje w Cuprum Arena. 28 listopada lubińska galeria zamieni się bowiem w jarmark pełen domków handlowych oferujących szeroką gamę produktów, bez których nadchodzące Święta nie mogą się udać!

To już kolejna edycja świątecznego jarmarku, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów galerii. W Cuprum Arena zagości na niemal miesiąc i będzie idealnym źródłem inspiracji dla poszukujących pomysłów na gwiazdkowe prezenty, świąteczny wystrój domu, czy też bożonarodzeniowe smakołyki.

Ponad 20 stylowych domków oferować będzie ozdoby choinkowe, tradycyjne specjały kulinarne, oryginalne słodycze, owoce z różnych zakątków świata, jak również  biżuterię, stylowe czapki, rękawiczki, szaliki oraz artystyczne rękodzieło w postaci stroików, obrusów i wielu innych.

Najlepiej jednak będzie samemu przekonać się co oferuje jarmark bożonarodzeniowy w Cuprum Arena i przez najbliższy miesiąc regularnie go odwiedzać. Jarmark otwarty będzie do 23 grudnia na poziomie 0.