Szczegóły eventu

Kolory Świat Papug

Już za nami

Kolorowy świat papug w CUPRUM ARENA

Ostatni weekend października w lubińskiej galerii będzie należał do przepięknych, kolorowych, a do tego bardzo inteligentnych ptaków – papug. Będzie można podziwiać ich urodę oraz poznać ich niezwykłe umiejętności – jazdę na rowerze czy grę w piłkę.

 

 
Kolorowy Świat Papug

Mamy dla Was małą filmową retrospekcję - przypomnijmy sobie wspólnie momenty, gdy galerią Cuprum Arena zawładnęły papugi ;)

Posted by Galeria Cuprum Arena on 18 grudnia 2015

 

Papugi to niezwykłe ptaki, które stały się ulubieńcami człowieka. W naturze możemy je spotkać na każdym kontynencie w ciepłych strefach klimatycznych, m.in. w Ameryce Południowej, Azji czy Australii, z której wywodzą się najpopularniejsze w Polsce papużki faliste. Cenione są nie tylko za przepiękne różnokolorowe upierzenie. Papugi to jedne z najmądrzejszych ptaków, które przy zaangażowaniu właściciela zaczną mówić i wykonywać niesamowite sztuczki.

Te najmądrzejsze i najpiękniejsze będzie można zobaczyć 24 i 25 października w CUPRUM ARENA na wystawie egzotycznych ptaków. Tam najbardziej renomowane polskie hodowle zaprezentują różne gatunki papug, które będą walczyć o miano najpiękniejszej i nagrodę finansową.

Największe atrakcje centrum handlowe przygotowało na niedzielę 25 października. Wtedy to znany w Polsce i na świecie artysta występujący pod pseudonimem Elidor zaprezentuje swoją słynną „Rewię Papug”. Na występ w Cuprum Arena przyjedzie ze swoimi zwierzęcymi kompanami specjalnie z Irlandii. W trakcie trzech pokazów, o 13.00, 15.00 i 17.00 wystąpią wspaniałe ptaki, które sztuczki opanowały do perfekcji: jeżdżą na rowerach, grają w piłkę, ślizgają się na ślizgawce, skaczą po drabinkach, a nawet robią fikołki i są świetnymi mówcami.

Poza sceną też będzie się dużo działo, dla dzieci organizatorzy przygotowali zabawy i konkursy z nagrodami, będzie można własnoręcznie zrobić kolorową papużkę. Na małych i dużych będzie czekał warszawski kataryniarz z ogromną 80-centymetrową papugą arą o imieniu Carlos, z którą będzie można sobie zrobić zdjęcie. Drugim wyjątkowym gościem Cuprum Areny będzie słynny bałtycki pirat Krwawy Leo, który przyjedzie do Lubina prosto z Gdańska. Towarzyszyć mu będzie nieodstępująca go na krok przyjaciółka – piękna papuga Kiwi.

Zmieni się również wnętrze galerii: pojawią się przepiękne „papuzie” dekoracje. A dla wszystkich robiących w ten weekend zakupy, Cuprum Arena przygotowała niezwykłą atrakcję – paragony będzie można wymienić na przepiękną stylową biżuterię z Yes, Julity lub TopArt. Im większa kwota wydana na zakupy, tym bardziej okazała będzie nagroda.

Zdjęcia z eventu