Szczegóły eventu

Koncert świąteczny

Już za nami

16 grudnia 2022r. o godz. 17:00 w atrium galerii Cuprum Arena odbędzie się świąteczny koncert kolęd Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, grupa utalentowanych muzyków z Lubina, wraz z galerią Cuprum Arena, organizuje niezwykły występ poruszający ciało i duszę.

Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie jest pierwszą w Polsce dętą filharmonią, orkiestrą symfoniczną z repertuarem muzyki klasycznej, filmowej, rozrywkowej i popowej wykonywanej w aranżacjach na instrumenty dęte. Dzięki temu, że muzyka jest całym ich światem, nie mogą przygotować nic innego niż wspaniałe widowisko. A wszystko to dzieje się pod pieczą Mariusza Dziubka – dyrygenta, dyrektora, prawdziwego pasjonata sztuki, który swoją pracą i zaangażowaniem inspiruje muzyków, jak i słuchaczy.

 

           „Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy współpracować z tak fascynującą grupą utalentowanych ludzi. Koncert Narodowej Orkiestry Dętej w naszej galerii, to znakomite uiszczenie tego roku. Czas Świąt Bożego Narodzenia, to czas refleksji, spokoju oraz uśmiechów, dlatego cieszymy się, że możemy zaprosić lubinian do spędzenia tego magicznego okresu razem z nami.” – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena.

 

Lubinianie mogą liczyć na chwilę relaksu w akompaniamencie rewelacyjnych kompozycji. Każdy będzie miał okazję przeżyć coś niezapomnianego.

 

„Mamy nadzieję, że każdy poczuje tą szczerą energię utalentowanej grupy i pozwoli sobie na odkrycie nowych muzycznych horyzontów.” – dodaje.

 

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich na darmowy, świąteczny koncert w galerii Cuprum Arena na poziomie 0. Do zobaczenia!

 

Zdjęcia z eventu