Szczegóły eventu

Koncert Zbigniew Wodecki

Już za nami

Cuprum Arena zaprasza na koncert Zbigniewa Wodeckiego

Jego utwór „Pszczółka Maja” towarzyszył najmłodszym podczas oglądania jednej z najpopularniejszych dobranocek lat 90. „Chałupy welcome to”  - wszystkim Polakom podczas wakacji. Wokalista, instrumentalista i kompozytor Zbigniew Wodecki wystąpi w niedzielę, 20 października w Cuprum Arena.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 5 lat. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Krakowie klasy skrzypiec Juliusza Webera, którą ukończył z wyróżnieniem. Zbigniew Wodecki jako wokalista zadebiutował na początku lat 70., kiedy to zdobył nagrodę za Debiut, podczas X Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki W Opolu, wykonując utwór „Znajdziesz mnie znowu”.  Sam o sobie mówi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jest laureatem  wielu konkursów i festiwali, instrumentalistą oraz aranżerem. Na swoim koncie Zbigniew Wodecki ma wiele osiągnięć muzycznych i bogatą dyskografię. Ostatnia z płyt kompozytora zatytułowana jest „PlatyNowa”. Oprócz własnej artystycznej działalności Zbigniew Wodecki czynnie promuje także młodych, zdolnych ludzi. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN "Droga do gwiazd"., „ Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Zbigniew Wodecki wystąpi w niedzielę, 20 października w Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

- Koncert będzie miał miejsce w atrium i rozpocznie się o godz. 17.00. Artysta wykona kompilację  utworów, w tym wcześniej wspomniane „Chałupy welcome to” oraz „Pszczółkę Maję”. Tuż po koncercie rozpocznie się panel dyskusyjny z udziałem Zbigniewa Wodeckiego, będzie również czas na autografy. Wstęp oczywiście jest bezpłatny – zaprasza Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

// 17:00 - koncert
// 18:00 - panel dyskusyjny
// 18:30 - autografy

Zdjęcia z eventu