Szczegóły eventu

Kredkolandia

Już za nami

// Stwórz swoją wyjątkową kredkę-przytulankę w Niezwykłej Maszynie! Nadaj jej niepowtarzalny wygląd i zabierz do domu!

// Odwiedź nasz kredkowy plac zabaw i spotkaj się z Kredkusiami

// Wymień paragon na kredki

---

Kredkolandia czyli kolorowy powrót do szkoły w Cuprum Arena

Ostatni weekend sierpnia to doskonały moment na przygotowania do powrotu do szkoły, dlatego zarówno uczniów  jak i przedszkolaki, oraz ich rodziców Cuprum Arena zaprasza 27 i 28 sierpnia do krainy Kredkolandii.

Powrót do szkoły jest w tym roku pełen kolorów. Tuż przed pierwszym dzwonkiem warto udać się do galerii Cuprum Arena i przeżyć wspaniałą przygodę w tęczowym świecie kredek podczas imprezy pod hasłem Kredkolandia. Z myślą o najmłodszych odwiedzających, przygotowano specjalną strefę animacyjną z mnóstwem atrakcji.

Podczas wydarzenia będzie można stworzyć własną, unikalną pluszową kredkę. Dzieci dowiedzą się jak wyprodukować pluszowe zabawki i same z pomocą krawcowych wykonają własną kolorową kredkę. Podróżując pomiędzy maszynami najpierw zszyją formę, uzupełnią zabawkę o mimikę, wypełnią mięciutkim pluszem, a w końcu zszyją i zadbają o odpowiednie kształty. Tak wykonanego pluszaka, każde z dzieci będzie mogło zabrać na pamiątkę do domu.

Na najmłodszych czekają atrakcje kredkowego placu zabaw, gdzie w oczekiwaniu na swoją kolej pobawią się z przyjaciółmi lub pod okiem animatorów wykonają kolorowe rysunki oraz wypełnią otrzymane kolorowanki.

Każdy, kto w dniach eventu zrobi zakupy w galerii i okaże paragon, otrzyma pudełko kredek dla siebie lub swojej pociechy, które przypomni o wspólnie spędzonym dniu i przyda się w szkolnych potyczkach z nauką. Jesteśmy pewni, że atrakcji i kolorowych wspomnień wystarczy dla wszystkich!

Zdjęcia z eventu