Szczegóły eventu

Leśne okazje

Już za nami

W listopadzie króluje las

Cuprum Arena zaprasza na leśny zawrót głowy. W dniach od 16 do 21 listopada las stanie się integralną częścią galerii. Leśna atmosfera i atrakcje, które towarzyszyć będą wydarzeniu, wzbogacą wiedzę o polskiej faunie i florze, przeniosą klientów na łono natury i pozwolą zrelaksować się w towarzstwie gajowego wystroju, szumu drzew i śpiewu ptaków.

Pięciodniowe wydarzenie, mające na celu propagowanie polskiej przyrody oraz wiedzy o niej i jej ochronie, rozpocznie się 16 listopada. Z tej okazji Cuprum przygotowało dla swoich klientów wyjątkowy wystrój galerii i szereg imprez towarzyszących. Nasze atrium wypełnią polskie drzewa, krzewy, liście i śpiew ptaków, a powietrze przeniknie zapach lasu.

W pierwszych dniach będzie można skorzystać z wielu promocji oraz konkursów dla klientów galerii. Wystarczy zgłosić się do specjalnego Leśnego Punktu Obsługi z paragonem na kwotę 100 zł, wydaną w którymś z naszych sklepów, by odpowiedzieć na pytanie, otrzymać upominek i wziąć udział w losowaniu nagród.

Rozrywka i konkursy z nagrodami to nie jedyne atrakcje. W piątek, 20 listopada Cuprum zadba o dawkę wiedzy dla szkół. Organizowane będą warsztaty, podczas których uczniowie będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat lasu, jego życia i mieszkańców.

Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie pełen emocji finał, który odbędzie się 21 listopada. W sobotę Cuprum Arena zaoferuje szereg atrakcji zarówno dużym jak i małym miłośnikom polskiej natury. Odwiedzających galerię czeka rozwiązanie konkursu z nagrodami, w którym weźmie udział 10 autorów najbardziej kreatywnych i oryginalnych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Na żywo będzie można śledzić ich zmagania i kibicować swoim faworytom. Na wszystkich klientów czekają także warsztaty i leśne gry edukacyjne, a także pogotowie dla drzew i krzewów, w którym eksperci udzielą porad na temat pielęgnacji natury. Niezapomnianych wrażeń dostarczą pokazy sokolnicze z udziałem żywych ptaków drapieżnych oraz Timbersport, czyli spektakularne demonstracje pracy drwali. Od nadmiaru atrakcji z pewnością polecą wióry!

Zdjęcia z eventu