Szczegóły eventu

Lodowy dzień dziecka

Już za nami

// Ice Team
V-ce Mistrzowie Świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie - niezwykłe show

// Warsztaty rzeźbienia
w lodzie dla najmłodszych

// Historia lodów
z Grycanem

// Warsztaty rysunku i malarstwa
Inspiracje Sztuką Prehistoryczną

// Konkursy i zabawy

Lodowy Dzień Dziecka w Cuprum Arena

Mogą być czekoladowe lub owocowe, na patyku lub gałkowe. Niezależnie od smaku czy formy, są ulubionym przysmakiem najmłodszych. Lody, bo o nich mowa, staną się bohaterami Dnia Dziecka w lubińskim centrum handlowo – rozrywkowym. Będzie można je nie tylko jeść, ale także tworzyć unikalne lodowe kształty. Specjalnie dla dzieci niezwykłe show zaprezentuje grupa Ice Team – wicemistrzowie świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie.

Święto najmłodszych w Cuprum Arena rozpocznie się w niedzielę, 1 czerwca, o godz. 13.00. Na poziomie 0. pojawią się trzy rzeźbione w lodzie postaci: leniwiec, tygrys oraz wiewiórka, inspirowane kulturą prehistoryczną.

Tuż obok nich rozpocznie się prawdziwe show z udziałem wicemistrzów świata. – Mimo, że to lód jest motywem przewodnim niedzielnych wydarzeń, zapewniamy, że atmosfera będzie gorąca. Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów wystąpi grupa Ice Team, która podczas dwugodzinnego pokazu stworzy dwumetrowego lodowego mamuta. Wicemistrzowie świata zapewniają, że z lodu potrafią wyrzeźbić wszystko, szykuje się więc spektakularne widowisko – zapowiada Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Dzieci będą nie tylko widzami, wcielą się również w rolę czynnych twórców, podczas warsztatów rzeźbienia w lodzie. Dla najmłodszych zostanie przygotowany dodatkowo kącik rysunku i malarstwa, w którym powstawać będą prace, inspirowane sztuką prehistoryczną. Podczas Dnia Dziecka nie zawiodą się również smakosze. O godz. 14.15 rozpocznie się konkurs, w którym najmłodsi będą mogli zaprojektować nowy kształt oraz smak lodów. Ich historię przybliży natomiast lodziarnia Grycan.

Dzień Dziecka w Cuprum Arena potrwa od godz. 13.00 do 17.00. Oprócz lodowych atrakcji, najmłodsi przez cały czas trwania eventu, będą mogli liczyć na zabawę z animatorami oraz konkursy z nagrodami.

Zdjęcia z eventu