Szczegóły eventu

Lubińskie Targi Pracy

Już za nami

Jak zaplanować ścieżkę kariery? Jak znaleźć satysfakcjonującą pracę? Czy rozważyć założenie własnej działalności gospodarczej?

Pracodawcy, doradcy zawodowi i przedstawiciele urzędów odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą i podpowiedzą jak właściwie pokierować karierą zawodową. Zapraszamy na targi pracy, które odbędą się 24 kwietnia br. w CUPRUM arena.

Organizatorem dziewiątej już edycji targów pracy jest Dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie. W tym roku targi podzielone zostały na trzy obszary.

W pierwszej strefie będzie można spotkać się z pracodawcami z całego regionu. To okazja by bliżej poznać firmę, zapoznać się warunkami zatrudnienia i wymaganiami rekrutacyjnymi. Pierwszy raz na targach pojawi się trzech przedstawicieli firm niemieckich poszukujących pracowników do pracy za granicą. Na spotkanie z pracodawcami warto zabrać ze sobą dobrze przygotowane CV.

Druga strefa dedykowana jest szeroko pojętej tematyce rozwoju zawodowego. Urząd pracy zaprosił do współpracy instytucje szkoleniowe, doradców zawodowych, trenerów oraz uczelnie wyższe i szkoły zawodowe. To szansa na zapoznanie się z dostępną ofertą szkoleniową dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub podjąć prace w innym zawodzie.

Trzecia strefa skoncentruje przedstawicieli m.in. urzędu miejskiego, urzędu skarbowego czy ZUSu, którzy będą służyć fachowym doradztwem i pomocą osobom zainteresowanym założeniem własnej działalności gospodarczej.

Targi pracy będą miejscem styku wiedzy, kompetencji i doświadczeń zawodowych. Spotkanie się wszystkich uczestników rynku pracy to także możliwość wspólnego zastanowienia się nad kierunkiem i rozwojem sytuacji zatrudnieniowej w całym powiecie.

Zapraszamy: 24 kwietnia br. w godzinach 12.00 - 16.00, galeria CUPRUM arena.

źródło: naszlubin.pl

Zdjęcia z eventu