Szczegóły eventu

Mała Wielka Moda - Pokaz

Już za nami

Cuprum Arena przygotowała niezwykłą atrakcję dla małych i dużych fanów mody. 20 września mali adepci modelingu wspólnie z rodzicami zaprezentują zebranej publiczności jesienno-zimowe kolekcje najpopularniejszych marek odzieżowych. Pokazy podczas dnia Święta Małej Wielkiej Mody uatrakcyjni występ Piotra Rubika i jego Kliki, a znana z telewizji wizażystka, Anna Orłowska, będzie doradzała wszystkim kobietom, jak dobrać odpowiedni makijaż.

W niedzielę, 20 września, dzieci, które pomyślnie przeszły casting, przekonają się, jak to jest być osobą sławną. Wystąpią bowiem w roli modelek i modeli podczas Święta MAŁEJ WIELKIEJ MODY organizowanego przez Cuprum Arena. Do zabawy galeria zaprosiła również rodziców, którzy będą mogli zaprezentować się na wybiegu wspólnie ze swoimi pociechami. Zostanie na nim przedstawiona kolekcja mody jesień-zima 2015/2016. Odbędą się 3 pokazy: o godz. 15.00, 16.30 oraz 17.30.

Poza jesiennymi stylizacjami najmłodsi będą mogli zaprezentować swoje talenty. Dziecięcych debiutantów będą wspierać dzieciaki z Kliki Rubika, które opowiedzą o kulisach bycia rozpoznawalnym i wspólnie z Piotrem Rubikiem dwukrotnie zaprezentują próbkę swojego talentu i umiejętności podczas taneczno-wokalnego show.  

Ale to nie koniec atrakcji dla najmłodszych. Dla wszystkich aktywnych dzieciaków przygotowano  przegląd ofert „modnych zajęć pozaszkolnych”. Na scenę wyjdą mali tancerze,  a także uczniowie szkół muzycznych, którzy zaprezentują swoje umiejętności wokalne oraz gry na wszelakich instrumentach.

Poza sceną powstanie strefa, w której każde zainteresowane dziecko będzie mogło przyjrzeć się z bliska zajęciom z piłki nożnej i siatkowej oraz treningów ogólnorozwojowych, a profesjonalny fizjoterapeuta  sprawdzi jego predyspozycje sportowe,  stan kręgosłupa oraz stóp.

W tym dniu wszystkie kobiety, które odwiedzą Cuprum Arenę, będą mogły poczuć się jak profesjonalne modelki. A to dzięki marce Douglas, która zaprosiła do Lubina znaną z telewizji ekspertkę - Annę Orłowską. Pani Ania tworzyła makijaże do sesji zdjęciowych największych polskich gwiazd, a od 9 lat doradza kobietom z całej Polski w programie telewizyjnym dotyczącym urody. Tym razem swoją wiedzą podzieli się z lubiniankami. Razem z ekspertkami firmy Douglas doradzi, jak dobrać make up do urody i stylu kobiety. Pod jej czujnym okiem wizażystki najlepszych marek kosmetycznych będą robiły wszystkim zainteresowanym paniom profesjonalny makijaż.

---

PROGRAM
ŚWIĘTO MAŁEJ WIELKIEJ MODY
CUPRUM ARENA 20.09.2015r.

14.00 – 14.15 Rozpoczęcie eventu i pokaz zajęć Zumbatomic dla dzieci
14.15 – 14.30 Prezentacje dziecięcych talentów
14.30 – 15.00 Występ Kliki Rubika część 1, wywiady na scenie
15.00 – 15.15 POKAZ MODY – KOLEKCJA SPORTOWA - Martes Sport,  City Sport
15.15 – 15.30 Pokaz zajęć Zumbatomic dla dzieci
15.30 – 15.45 Instrumentalne prezentacje
15.45 – 16.00 Prezentacje dziecięcych talentów
16.00 – 16.30 Występ Kliki Rubika część 2, autografy
16.30 – 16.45 POKAZ MODY – KOLEKCJA SZKOLNA Szachownica + Empik + CCC, Gatta + Vision Express + CCC, C&A + Świat Książki + Bartek, Coccodrillo
16.45 – 17.00  Występ uczniów szkoły muzycznej
17.00 – 17.30 Trendy jesiennego makijażu - pokaz wizażystek Douglas z omówieniem i poradami znanej ekspertki Anny Orłowskiej
17.30 – 17.45 POKAZ MODY – KOLEKCJA ELEGANCKA Tally Weijl + CCC, Coccodrillo, Royal Kids + Vision Express
17.45 - 18.00  Prezentacja szkoły pływania – wywiad z ekspertem
18.00 Zakończenie i finałowy pokaz – style tańca ulicznego   

Atrakcje stałe w godz. 14.00 – 18.00
- Strefa Douglas
  - makijaże dla wszystkich chętnych Pań
  - porady znanej charakteryzatorki i wizażystki Anny Orłowskiej
- Stanowisko konsultacji z fizjoterapeutą – profilaktyka i schorzenia kręgosłupa oraz stópek
- Mini boisko piłkarskie z „torem przeszkód”
- Mini kort tenisowy

Zdjęcia z eventu