Szczegóły eventu

Miasteczko Miłości

Już za nami

// wielki konkurs - do wygrania romantyczny weekend w Wenecji

// miłosna strzelnica
// aleja krzywych zwierciadeł
// miłosny horoskop
// zwariowana fotobudka
// weneckie makiety

ZAPRASZAMY 15:00 - 18:00

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. Wykonać i przesłać swoje zdjęcie, które będzie przedstawiało zakochaną parę, jak i uczucia i emocje jej towarzyszące w danym momencie.
2. Zdjęcia należy przesłać (max.2 sztuki) oraz odpowiedzieć na pytanie „Jak spędzimy romantyczny weekend w Wenecji?”, na adres e-mail: konkurs@goodnewscompany.pl z dopiskiem w tytule "Konkurs Walentynkowy".
3. Zgłoszenia można przesyłać w terminie od 03.02 do 12.02.2014.
4. Być obecnym w Galerii Cuprum Arena w dniu eventu tj. 14.02.2014 w godzinach 15:00-18:00.

Weneckie walentynki w Cuprum Arena

Miasto gondolierów, kanałów oraz zapierającej dech w piersiach architektury, będzie motywem przewodnim tegorocznego święta zakochanych w Galerii Cuprum Arena. Wnętrza lubińskiego centrum handlowo - rozrywkowego ustrojone zostaną weneckimi makietami, a jedna z par wygra romantyczny weekend w wodnej metropolii na północy Włoch.

Oprócz motywu Wenecji, Klienci, którzy w piątek, 14 lutego odwiedzą galerię, mogą liczyć na sporą dawkę zabaw i konkursów, utrzymanych w konwencji wesołego miasteczka. Wszystko oczywiście z domieszką walentynkowej atmosfery. W Cuprum Arena pojawi się więc miłosna strzelnica z nagrodami od najemców centrum handlowo – rozrywkowego, aleja krzywych zwierciadeł, miłosny horoskop oraz zabawa dla najmłodszych pod hasłem „List od tajemniczego wielbiciela”. Na wszystkich, którzy walentynkowy klimat chcieliby zatrzymać na dłużej, czekać będzie zwariowana fotobudka oraz możliwość sfotografowania się wśród weneckich makiet. Romantyczną atmosferę podgrzeje tancerz Przemek Polakowski, uczestnik warsztatów Broadway Dance Center w Nowym Jorku, którego ulubionymi stylami są House i Lirycal Jazz.  Do akcji „Podziel się miłością” zachęcać będzie natomiast DKMS, którego misją jest znalezienie dawców szpiku lub komórek macierzystych. Stanowisko fundacji będzie służyć informacjami wszystkim zainteresowanym oraz potencjalnym dawcom.

Wenecja w nagrodę

Dla wszystkich zakochanych i nie tylko, Galeria Cuprum Arena przygotowała dodatkowo romantyczny konkurs. – Wszyscy, którzy wyślą do nas zdjęcie przedstawiające zakochaną parę wraz z krótkim opisem tego, jak spędzą czas w Wenecji, mają szansę na wygranie weekendu w tym włoskim mieście . Na zgłoszenia czekamy do 12 lutego – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena. Maksymalnie dwa zdjęcia wraz z opisem należy przesłać na adres: konkurs@goodnewscompany.pl, w tytule wpisując „Konkurs Walentynkowy”.  Regulamin dostępny jest na stronie internetowej oraz fan page’u Galerii Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu