Szczegóły eventu

Mikołajki

Już za nami

Srebrzyste Mikołajki w Cuprum Arena

Mikołajki to wyczekiwane święto każdego dziecka. Swoich najmłodszych klientów Cuprum Arena zaprasza na spotkanie z niezwykłym gościem wprost z Laponii.

Święta tuż, tuż, więc z tej okazji 6 grudnia do lubińskiej galerii zawita gość specjalny, Mikołaj w zimowych, białych szatach, wraz ze swoimi ślicznymi Śnieżynkami. Ulubieniec każdego dziecka przygotował dla najmłodszych moc atrakcji!

Jak zawsze Mikołaj czeka na powierzenie mu marzeń i życzeń, chętnie zapozuje także do wspólnego zdjęcia, które dzieci zabiorą na pamiątkę tego niezwykłego dnia. Na każdego malucha czekają również słodkie upominki, które sprawią, że na jego twarzy zagości szeroki uśmiech.

Śnieżynki, towarzyszące Świętemu, chętnie pomogą przy tworzeniu świątecznych dekoracji. Pod ich czujnym okiem dzieci wykonają własne iskrzące anioły oraz brokatowe śnieżynki, które doskonale sprawdzą się jako ozdoba świątecznego drzewka. Strefy animacyjne w świątecznym klimacie i animatorzy w tematycznych strojach stworzą odpowiedni nastrój i przypomną o nadchodzących świętach.

Myślicie, że Mikołaj to tylko pogodny staruszek, który dostarcza saniami prezenty grzecznym dzieciom? Pokażemy wam, że bycie fit to także przymioty Świętego! Kilkunastu Mikołajów-alpinistów przypuści szturm na galerię i da niezwykły pokaz wspinaczkowy na linach.

Nie zabraknie także wspólnej zabawy, do której zaprosi Teatr Wariate, przedstawiając odwiedzającym swój spektakl „Świąteczna Układanka”. To doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych, którzy mogą wrócić do świata marzeń. Interaktywne zabawy wplecione w scenariusz nie pozwolą ani na chwilę na nudę i zaangażują całe rodziny.

Poczuj razem z nami magię świątecznego nastroju już w najbliższy wtorek, 6 grudnia w godzinach 12:00-18:00 w Cuprum Arena.

Zdjęcia z eventu