Szczegóły eventu

Muchas Gracias i Wielkie wakacje Kowalskich

Już za nami

Już niebawem Wielki Finał Gry Zakupowej “Muchas Gracias i wielkie wakacje Kowalskich”!  Został już ostatni tydzień by zaprzyjaźnić się z rodzinką Kowalskich i  pomóc im wyruszyć w podróż.

Przyjdź do Galerii Cuprum Arena by zdobyć jeszcze więcej AREN za zrobione zakupy, a może to właśnie Ty zdobędziesz jedną z Nagród. Pamiętaj, Muchas w Wielkim Finale nagradza aż 20 osób z Rankingu Graczy!

Nie czekaj, przyjdź do Cuprum Arena na wakacyjne zakupy, rejestruj paragony i pojedź na WAKACJE MARZEŃ o wartości 12 000 PLN!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz wymienić paragony na Areny lub poznać zawartość Katalogu Nagród zgłoś się do hostessy w Punkcie Obsługi Akcji (poziom 0), który jest dla was czynny w godzinach pracy Punktu Informacyjnego Galerii Cuprum Arena.

Pamiętaj - aby odbierać Prezenty za Areny, zagłosuj na swoją ulubioną markę w Galerii Cuprum Arena!

Nie czekaj! Wakacje są bliżej niż myślisz!

---

Muchas Gracias i rodzina Kowalskich potrzebuje pomocy przy pakowaniu walizki. Pomóż im wybrać najpotrzebniejsze rzeczy, a być może wkrótce sam wyruszysz w podróż marzeń!

Weź udział w nowej akcji w Galerii Cuprum Arena już teraz! Dołącz do Gry “Muchas Gracias i Wielkie wakacje Kowalskich
i zgarniaj fantastyczne nagrody o łącznej wartości ponad 50 000 PLN!

Zagłosuj na ulubiony sklep w Cuprum Arena, rób zakupy w galerii, szukaj zagadek i melduj się (tzw. check-in) poprzez fotokody na terenie Galerii. Za każdy paragon i aktywność otrzymasz od nas punkty, tzw. Areny!

Jest o co walczyć - Nagroda Główna to wycieczka dla 4 osób do ciepłych krajów o łącznej wartości do 12 000 PLN!

Jak wejść do gry? To prostsze niż myślisz, masz kilka możliwości:

- graj na platformie gOffline: zadania, rankingi i Katalog Nagród - wejdź na www.goffline.com/ca

- graj sms’em - wyślij wiadomość o treści: cuprum na nr 799 599 847, loguj paragony i odbieraj Prezenty;

- bądź mobilny, zabierz grę ze sobą! Pobierz aplikację: Muchas Gracias Cuprum Arena na Google Play i odkryj mnóstwo dodatkowych atrakcji na terenie Galerii Cuprum Arena.

- Masz już paragon? Idź do hostessy i doładowując punkty zaloguj się w grze - Punkt Informacyjny Cuprum Arena - Poziom 0.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz wymienić paragony na Areny lub poznać zawartość Katalogu Nagród zgłoś się do hostessy w Punkcie Obsługi Akcji od 06.02 w godzinach pracy Punktu Informacyjnego Galerii Cuprum Arena.

Pamiętaj - aby odbierać Prezenty za Areny, zagłosuj na swojego faworyta w Cuprum Arena!

Nie czekaj! Wakacje są bliżej niż myślisz!

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu