Szczegóły eventu

O Yeti

Już za nami

O rety, YETI!!

Jesteście gotowi na cool zabawę w Cuprum Arena?

Jedni twierdzą, że go widzieli, inni, że nie istnieje. Od dziesięcioleci trwa nieustające polowanie na Yeti. Każdy chciałby go spotkać, zobaczyć, każdy chciałby mieć z nim zdjęcie… i właśnie dlatego nie może Was zabraknąć 12 października w Cuprum Arena! Szykuje się szalony dzień z Yeti! „Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Yeti w Cuprum Arena, który 12 października w godzinach 11.00 – 19.00 odwiedzi nasze centrum handlowe – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu – świetna zabawa i mnóstwo atrakcji gwarantowane!” – dodaje z uśmiechem.

Wśród atrakcji:

Zdjęcia jakich jeszcze nie miał nikt – śnieżna kula, w której dzieci wykonają magiczne zdjęcie z Yeti. W tej wielkiej kuli śnieg nie przestaje padać! – sami się przekonajcie.

ICE BAR – Igloo-bar zachwyci wszystkie dzieci! Każdy poczuje się tu ja w prawdziwej krainie zimna. W barze serwowane będą zimne, owocowe drinki – smacznego!

Lodowa Góra – poczujcie się jak zdobywcy i … wdrapcie się na lodową górę! To nie będzie proste, ponieważ szczyt otoczony jest „wodą” – kto pierwszy?

Narty integracyjne – dzieci muszą pokonać odcinek oblodzonego jeziora! Powodzenie misji zależy od współpracy zawodników!

 

Dzieci kochają tworzyć, dlatego przygotowaliśmy strefę warsztatową, gdzie wraz z naszymi animatorami nauczymy najmłodszych origami oraz kaligrafii. Każdy otrzyma swoją pracę na pamiątkę.

A to nie koniec atrakcji, za sprawą zabawek Playmobil zabierzemy dzieci na… STACJĘ POLARNĄ! Dzieci będą miały okazję poczuć się jak prawdziwi zdobywcy krainy lodu!

 

12 października spotkaj Yeti w Cuprum Arena, a od 11 października komedia „O Yeti!” w kinie HELIOS.

ZAPRASZAMY!

Zdjęcia z eventu