Szczegóły eventu

Otwarcie salonu RECMAN

Już za nami

Przyjdź na otwarcie salonu Recman w Cuprum Arena i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji spotkania z Łukaszem Kubotem!

 

Marka Recman, kreująca kanony nowoczesnej elegancji w modzie męskiej, zawita do Lubina już 24 sierpnia! Salon marki zostanie otwarty w Cuprum Arena. Z tej okazji w dniu otwarcia 24 sierpnia o godzinie 11:00 pojawi się gość specjalny – Łukasz Kubot, ambasador marki i jeden z najlepszych polskich tenisistów pochodzący z Lubina. W dniach 24-27 sierpnia na wszystkich odwiedzających czeka atrakcyjny, 30% rabat na nieprzecenione produkt przy zakupie co najmniej dwóch sztuk. Będzie to więc doskonała okazja do poznania osobiście Łukasza Kubota oraz skompletowania męskiej garderoby!

Ponad 35 lat na polskim rynku

Recman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich producentów mody męskiej, od ponad 35 lat cieszący się uznaniem Klientów. Markę wyróżniają odniesienia do klasycznego męskiego stylu, tworzenie kolekcji na bazie wysokiej jakości tkanin i dodatków oraz wieloletnie doświadczenie w krawiectwie męskim. Projektanci Recman wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem i w autorski sposób odnosząc się do obowiązujących trendów mody męskiej.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki szyte z wysokogatunkowych materiałów. W asortymencie znajdują się również np.. kurtki i płaszcze, swetry, koszule, spodnie, obuwie oraz stylowe akcesoria. W odpowiednim wyborze stroju na każdą okazję odwiedzającym pomogą profesjonalni doradcy i styliści, z których słyną salony Recman.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman został Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces ambasadora marki Recman, Łukasza Kubota, najwyżej klasyfikowany polski tenisista w rankingu deblowym ATP, triumfator Australian Open 2014 oraz Wimbledonu 2017 w grze podwójnej.

Event z udziałem Łukasza potrwa od 11:00 d0 12:00 i podczas wydarzenia będzie można uzyskać autograf oraz zamienić kilka słów z tenisistą.


Markę Recman znam od 2011 roku, 5 lat później zacząłem z nią ścisłą współpracę jako ambasador, nie może mnie więc zabraknąć na Recman Cup – mówi Łukasz Kubot. – Zawsze z chęcią odwiedzam Lubin, dlatego cieszę się, że marka Recman otwiera salon w naszym rodzinnym mieście. Cenię jakość marki, podejście do prowadzenia rodzinnej firmy, ale też jej działania promujące tenisa ziemnego wśród osób, które nie zajmują się tym sportem zawodowo.

 

Ponad 250 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 250 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Wyrazem męskości jest nie tylko charakter czy wygląd, ale także odpowiedzialność za własne zdrowie

Marka Recman stworzyła kampanię pod hasłem Męska Sprawa na rzecz jednej z najbardziej rozpoznawalnych fundacji w Polsce – Rak’n’Roll – przekazując wsparcie finansowe na poczet jej działań. W komunikacji skierowanej do mężczyzn Recman chce pokazać jak dbać o zdrowie i zachęcić ich do badań profilaktycznych. Działania te nie wymagają dużej ilości czasu, a pewność bycia zdrowym, którą zapewniają, jest bezcenna.

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, odwiedź w czwartek nowy salon Recman w Cuprum Arena i poznaj osobiście Łukasza Kubota oraz ze specjalnej oferty na otwarcie.

 

Recman to polska marka oferująca ponadczasową odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Flagowym wyrobem Recman są garnitury oraz marynarki projektowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów. Od 2011 roku Recman wspiera rozwój tenisa w Polsce i jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie. Ambasadorami marki zostali: tenisista Łukasz Kubot i bloger Michał Będźmirowski. Odzież i akcesoria sygnowane logo Recman dostępne są w kilkudziesięciu salonach firmowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym www.Recman.pl