Szczegóły eventu

Otwarcie w nowym kształcie

Już za nami

Już w czwartek, 11 czerwca 2015 roku, Saturn w Galerii Cuprum Arena powita mieszkańców Lubina i okolic w zupełnie nowej odsłonie. Z tej okazji na klientów marketu czeka tydzień pełen atrakcji pod hasłem „Otwarcie w Nowym Kształcie”.

Statystyczny Polak wydaje na elektronikę użytkową najmniej w Europie, bo niewiele ponad 200 euro. Zainteresowanie i fascynacja nowymi technologiami rośnie jednak w naszym kraju z roku na rok. Podążając za światowymi trendami market w Lubinie zmienił gruntownie formę prezentacji produktów dopasowując ją do potrzeb coraz bardziej mobilnego społeczeństwa.

Głównym celem reorganizacji marketu w Galerii Cuprum Arena w Lubinie było wyeksponowanie przy wejściu do marketu dynamicznie rosnącego w ostatnich miesiącach segmentu najnowszych technologii mobilnych - smartfonów, tabletów, dronów. W sklepie powstały również trzy samodzielne stanowiska multimedialne, gdzie klient może sam wyszukać interesujący go produkt, sprawdzić jego dostępność, cenę i specyfikację techniczną. Za pomocą kodu QR może również złożyć zamówienie przez sklep www.saturn.pl.-  powiedziała Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. – Fachowi doradcy objaśnią funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Lubinie, w dniach 11-17 czerwca br. zaprasza klientów do wspólnego świętowania pod hasłem „Otwarcie w Nowym Kształcie”.

11-14 czerwca na terenie Galerii Cuprum Arena odbędą się Dni Otwarte Dla Klienta. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną targi technologiczne, będące unikalną okazją do wzięcia udziału w warsztatach z obsługi sprzętu elektronicznego i zapoznania się z nowinkami technologicznymi dostępnymi w sklepach Saturn. Na gości czekają specjaliści z ponad 20 firm, wiodących producentów elektroniki użytkowej. Nie zabraknie takich marek, jak Samsung ze sprzętem RTV i GSM, Philips  z urządzeniami gospodarstwa domowego czy Nikon z aparatami fotograficznymi. Ponadto z okazji reotwarcia sklepu za każde wydane 250,- zł klienci otrzymają 25,- zł na karcie podarunkowej.

Ostatniego dnia targów technologicznych, 14 czerwca o godzinie 13.00, zagra kilka kawałków jeden z najbardziej znanych polskich artystów młodego pokolenia  - Patryk Kumór. Dzięki sieci Saturn wielbiciele muzyka będą mogli nie tylko posłuchać swojego idola, ale także wziąć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Warto śledzić FB marki, gdzie jeszcze przed 11 czerwca pojawi się informacja o konkursie dla klientów sklepu Saturn w Lubinie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody – zwycięzca otrzyma smartfon Lumia 640L, a wśród nagród do wygrania są także dwa smartfony Prestigio PAP3350 DUO i liczne upominki.

Zdjęcia z eventu