Szczegóły eventu

Patryk Kumór - Spotkanie z fanami

Już za nami

Patryk Kumór spotka się z fanami w sklepie Saturn Lubin!

Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca br. Patryk Kumór zaprasza fanów do sklepu Saturn w Lubine, gdzie będzie podpisywał swoją najnowszą płytę „2/2”.

Sklepy Saturn to wyjątkowe miejsce dla wielbicieli muzyki, o czym mogą przekonać się także fani młodego artysty Patryka Kumóra. 14 czerwca szansę na poznanie swojego idola otrzymają mieszkańcy Lubina i okolic.

Patryk Kumór swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat od gry na fortepianie. Później był członkiem takich zespołów, jak Darzamat i Division by Zero. Jednak prawdziwą popularność zdobył w 2013 roku dzięki programowi „Must Be The Music”, w którym został półfinalistą. Wówczas też podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną HQT Music Group i wydał swoją debiutancką płytę „13”. Najnowszy krążek „2/2”, drugi album w solowej karierze artysty, powstał przy współpracy z Saturn i LG. To właśnie to wydawnictwo muzyk będzie promował podczas najbliższego spotkania w sklepie Saturn.

W trakcie wydarzenia fani będą mogli kupić płyty, otrzymać autograf swojego idola, a także zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla 150 pierwszych osób, które przyjdą na spotkanie, Patryk przygotował także specjalny prezent – własnoręcznie zaprojektowaną silikonową bransoletkę, dostępną w wersji limitowanej tylko w sieci Saturn.

---

O firmie Saturn

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn.
W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 5 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Zdjęcia z eventu