Szczegóły eventu

Plaster Szczęścia

Już za nami

W ramach projektu: „Plaster szczęścia”, w najbliższy wtorek 29.03.2022 o godzinie 12:00 w Cuprum Arena odbędzie się spotkanie pod hasłem: „Porozmawiajmy o depresji”.

„Plaster Szczęścia” to projekt zorganizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest on prowadzony przez trzy nastolatki z Lubina: Natalię Grzelińską, Małgorzatę Sorotiuk i Weronikę Wojtczak. Młode Panie aktywnie prowadzą kanały na platformach social mediowych, na których publikują podstawowe informacjach na temat zaburzeń psychicznych, jak i o cichych sposobach wołania o pomoc. Ich tytułowy „Plaster” naklejony na mały palec u ręki to sygnał, że dana osoba potrzebuje pomocy, jednak obawia się o nią poprosić.

 

„Podczas spotkania poruszone zostaną ważne kwestie związane z depresją, w szczególności wśród młodych ludzi – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu galerii Cuprum Arena. – Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym tematem we wtorek 29 marca – wykład odbędzie się w sali konferencyjnej w  Strefie Biznesu na poziomie 3. w Cuprum Arena. Spotkanie poprowadzi psycholog Pani Iwona Pander, która opowie m.in. jakie są objawy depresji, jak z nią sobie radzić i gdzie szukać pomocy”– dodaje Pani Aneta Powązka.

 

Zapraszamy.