Szczegóły eventu

Pokaz Mody

Już za nami

Jej singiel „Thank You Very Much” szturmem zdobył rynek muzyczny, a jego autorka została okrzyknięta jedną z najbardziej wyrazistych artystek polskiej sceny pop. Margaret, bo o niej mowa, będzie można usłyszeć na żywo Galerii Cuprum Arena. Występ wokalistki uświetni pokaz mody, na którym zostaną zaprezentowane trendy na sezon jesień – zima 2014.

Margaret, której teledyski doczekały się już odsłon liczonych w milionach, wystąpi w niedzielę, 14 września, o godz. 19.00.

Przed koncertem artystki odbędzie się natomiast pokaz mody z udziałem najemców lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego.Powoli staje się już u nas tradycją, że prezentacja trendów danego sezonu jest połączona z koncertem topowej gwiazdy. Tym razem zapraszamy na występ Margaret – mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Prezentacja kolekcji jesień – zima 2014, z udziałem profesjonalnych modelek, podzielona zostanie na trzy bloki tematyczne. Pierwszy z nich rozpocznie się od godz. 16:00. Będzie to moda sportowa i rekreacyjna z udziałem takich marek jak: Cropp Town, House, Green Point, Martes SPORT, Levis, Mustang, Sizeer. Od  17:00 na wybiegu gościć będzie moda miejska z kolekcjami marek: Szachownica, Kameleon, Kappahl, Tally Weijl, C&A, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Gino Rossi, Badura. Uzupełnieniem stanie się moda wieczorowa w wydaniu: Monnari, Mexx, Badura, Orsay, Ochnik, Wittchen, Verso, Via la Moda, Giacomo Conti, Bytom, Kruk, CCC.

Wstęp na pokaz mody oraz koncert Margaret jest oczywiście bezpłatny.

Program wydarzenia:

16:00 – 17:00 Moda sportowa i młodzieżowa

17:00 – 18:00 Moda miejska

18:00 – 19:00 Moda wieczorowa

19:00 - Koncert Margaret

Zdjęcia z eventu