Szczegóły eventu

Prezentacja zawodników Cuprum Lubin

Już za nami

Oficjalna prezentacja zawodników i sztabu szkoleniowego Cuprum Lubin na sezon 2017/2018

Siatkówka w centrum handlowym? czemu nie!

09 września 2017 roku w lubińskim centrum handlowym Cuprum Arena zaprezentowani zostaną zawodnicy  i sztab szkoleniowy Cuprum Lubin na sezon 2017/2018.

Zaplanowana na  około 3 godziny impreza obfitować będzie w przeróżne niespodzianki. Między innymi w atrium Cuprum Areny pojawi się boisko do siatkówki i sprzęt sportowy związany z codziennymi treningami profesjonalnych zawodników. Pod czujnym okiem kadry szkoleniowej oraz samych siatkarzy i siatkarskiej młodzieży Cuprum Lubin, Akademii UKPS będzie można spróbować swoich sił, a nawet zmierzyć się z profesjonalistami w przeróżnych konkurencjach. Zwycięzcy otrzymają cenne dla kibica nagrody, m.in.: karnet czy wejściówki na mecze ligowe, replikę koszulki czy piłkę MIKASA.

Przedstawione zostaną grupy młodzieżowe i dziecięce zgromadzone przy Cuprum Lubin, i Akademii UKPS.

Rozegrany zostanie mecz siatkówki z udziałem zawodników Cuprum Lubin, a na boisku pojawią się również przepiękne cheerleaderki, które oprócz pokazów tanecznych poprowadzą również krótkie warsztaty.

O odpowiednią dozę emocji podczas prezentacji, a także wysoką jakość informacji na temat zawodników i klubu, zadbają konferansjer i spiker-dziennikarz sportowy, znani lubińskim kibicom siatkówki z meczów Cuprum Lubin w PlusLidze.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych! Oprócz wspaniałego toru przeszkód dla Maluchów, klub przygotował dla dzieci upominki związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, a mi.in. klubowe plany lekcji, naklejki na zeszyty, artykuły piśmiennicze czy worki sportowe...

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Widowiska pełne emocji to specjalność Cuprum Lubin!

Zdjęcia z eventu