Szczegóły eventu

Przytul Misia

Już za nami

Przytulne walentynki w Cuprum Arena!

14 lutego na klientów Cuprum Arena będzie czekać moc przytulnych atrakcji. Tego dnia w lubińskiej galerii będzie można nie tylko obejrzeć wystawę pluszowych misiów, ale także wziąć udział w warsztatach samodzielnego tworzenia pluszaków, posłuchać rad Misio Eksperta i przyłączyć się do akcji „Mi Się chce przytulać”. To będą naprawdę przytulne walentynki!

14 lutego Cuprum Arena będzie pełna niespodzianek. Klienci, którzy odwiedzą tego dnia lubińską galerię, będą mogli poznać wszystkie tajemnice uroczych pluszaków. Wystarczy, że wysłuchają Misio Eksperta, czyli znawcy zabawek, który przybliży historię przytulanek i opowie mało znane fakty o tych lubianych przez wszystkich zabawkach. Dla tych, którzy wolą działać, niż słuchać, galeria przygotowała profesjonalne warsztaty z tworzenia misiów – każdy będzie mógł uszyć własną maskotkę, ozdobić ją według uznania, a także… nadać jej imię.

– Przygotowując tegoroczne walentynki w Cuprum Arena myśleliśmy o wszystkich naszych klientach – dorosłych, dzieciach, a także zakochanych i singlach. – mówi Ewa Sieńko, Menadżer ds. Marketingu Cuprum Arena – dzień 14 lutego w naszej galerii będzie pełen tak różnorodnych atrakcji. Połączyliśmy święto miłości z misiami, które każdemu kojarzą się w przyjemny sposób. Dlatego mamy nadzieję, że walentynkowa propozycja spodoba się nie tylko zakochanym.

Lubińska galeria zorganizowała także specjalną akcję „Mi Się chce przytulać”. W jej ramach klienci będą mogli przytulić duże misie, w zamian za co otrzymają specjalną odznakę „wzorowego przytulacza”. O istocie tej akcji i wszystkich jej zaletach klienci Cuprum Arena dowiedzą się od eksperta, który opowie o zbawiennym wpływie dotyku na zdrowie fizyczne i psychiczne. – Dotyk, zwłaszcza czuły, wpływa pozytywnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Wspomaga nasz system odpornościowy, pomaga walczyć ze stresem, a nawet przyspiesza gojenie się ran. Dzieci, które są często przytulane szybciej i lepiej się rozwijają. Podczas przytulania z naszego organizmu wydziela się oksytocyna – zwana też hormonem miłości. Wpływa ona korzystnie na związek emocjonalny między dzieckiem a mamą czy tatą, a także na więzi między rodzicami. Przytulajmy się więc często na zdrowie, nie tylko w tym szczególnym dniu – ale na co dzień. – mówi …

Tego dnia Cuprum Arena będzie pamiętać także o najbardziej potrzebujących. W galerii zostanie zorganizowana Serdeczna Akcja Charytatywną, podczas której przeprowadzona będzie zbiórka środków na rehabilitację niepełnosprawnego 7-letniego Mateusza.

Zdjęcia z eventu