Szczegóły eventu

Sale - Zimowe Wyprzedaże

Już za nami

Ruszyły wyprzedaże w Cuprum Arena!

W lubińskiej galerii handlowej Cuprum Arena rozpoczęły się wielkie świąteczne wyprzedaże. Już teraz, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, klienci Centrum mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów. To świetna okazja, aby wybrać się na zakupy po ostatnie gwiazdkowe prezenty.

Cuprum Arena jak co roku przygotowała dla swoich klientów bardzo atrakcyjne wyprzedaże już przed Świętami. Dzięki temu, ci, którzy wciąż nie zdążyli wybrać upominków dla najbliższych, mogą kupić je w znacznie niższych cenach. A jest z czego wybierać – ubrania markowych sklepów, kosmetyki, zabawki, biżuteria książki i sprzęty elektroniczne – to tylko niektóre artykuły, których ceny są niższe nawet o 50%.

Atrakcyjnych cen można szukać w niemal wszystkich salonach znajdujących się w lubińskiej galerii. Do wyprzedaży włączyły się takie odzieżowe i obuwnicze marki, jak choćby Ochnik, Badura, Wittchen, Big Star czy House. Wśród licznych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie – możemy szukać spośród oferty ekskluzywnej, sportowej, jak i młodzieżowej czy dziecięcej. Promocje dotarły również m.in. do Sephory, Douglasa czy W.Kruka. 

To jednak nie wszystko – zapewnia Ewa Sieńko, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – jeszcze większe obniżki czekają na naszych klientów zaraz po Świętach. Wtedy ceny spadną nawet o 70%.

Sezonowa obniżka cen to doskonały moment, aby spełnić swoje od dawna niezrealizowane zakupowe marzenia, zaopatrzyć się w zimowe ubrania albo sylwestrowe kreacje.