Szczegóły eventu

Słuchobus - Badanie słuchu

Już za nami

„Czy Pan/Pani mnie słyszy?”. Profilaktyczna akcja badania słuchu pod patronatem Cuprum Arena

We wtorek 13 września w galerii Cuprum Arena odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna z zakresu badań słuchu.

Akcja badania słuchu mieszkańców Lubina dotrze już w najbliższy wtorek do galerii Cuprum Arena. Przed wejściem do budynku stanie Słuchobus, w którym każdy chętny będzie mógł wykonać podstawowe badanie słuchu. Badanie odbędzie się 13.09 i potrwa od 9:00 do 17:00.

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z nieodpłatnego badania, które pozwoli na wykrycie niepokojących zaburzeń słuchu. W przypadku nieprawidłowości związanego z narządami słuchu gość otrzyma informację na temat dalszej diagnostyki słuchu w gabinecie partnera akcji – oddziałowi firmy KIND z Lubina.

Niejednokrotnie pokazywaliśmy jak ważna jest dla nas ochrona i profilaktyka zdrowia. Tym razem zdecydowaliśmy się na wsparcie akcji z zakresu badania słuchu, by pokazać klientom naszej galerii jak ważne jest dbanie o prawidłowe słyszenie – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena.

Badanie jest szybkie i bezbolesne, a wynik badania otrzymujemy od razu. Organizatorzy przypominają, że chętni do wzięcia udziału w badania proszeni są o przygotowanie dokumentu tożsamości lub numeru PESEL.

Nad całą akcją czuwają profesjonalni protetycy słuchu, którzy udzielą uczestnikom badania szczegółowych informacji na temat profilaktyki słuchu oraz schorzeń i koniecznych badań.

Problemy z narządem słuchu dotyczą aż 10% Polaków. Ze względu na zagrożenia słuchu, z którymi stykamy się każdego dnia powinniśmy poddawać się badaniu słuchu co najmniej raz na 3 lata, bez względu na wiek pacjenta.

Zdjęcia z eventu