Szczegóły eventu

Spotkanie z rodzinka.pl

Już za nami

// 13:00-18:00
Moc atrakcji

Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie.
Do wygrania jednodniowy pobyt na planie zdjęciowym serialu!

Rodzinka.pl w Cuprum Arena

Perypetie rodziny Boskich, opowiedziane z dużą dawką humoru, śledzi cała Polska.  W sobotę, 15 czerwca, ekipa Rodzinki.pl zagości w lubińskim centrum handlowo – rozrywkowym.  – Dodatkowo dla naszych Klientów przygotowaliśmy konkurs z wyjątkową nagrodą, czyli jednodniowym pobytem na planie produkcji – zdradza Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Rodzinka.pl, którą od 2011 roku można oglądać na antenie TVP2, to urokliwa opowieść, w zabawny sposób ukazująca codzienne życie współczesnych rodziców i ich dzieci. Żartobliwe sceny obrazujące chwilowe nieporozumienia, przeplatają się z momentami pełnymi ciepła i wzruszeń. Serial, który we wrześniu startuje z piątą serią odcinków, opowiada o pięcioosobowej rodzinie Boskich, mieszkających w Warszawie. Mama Natalia (Małgorzata Kożuchowska) oprócz bycia panią domu jest także szefową wydawnictwa pism kobiecych. Tata Ludwik (Tomasz Karolak) jest architektem. Wspólnie wychowują trójkę synów: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) oraz najmłodszego Kacpra (Mateusz Pawłowski). Ich nietuzinkowe rodzinne perypetie co tydzień przyciągają przed telewizory tysiące widzów w rozmaitych grupach wiekowych.

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak , Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał oraz Mateusz Popławski,  podczas wizyty w Cuprum Arena dzielić się będą wspomnieniami i przeżyciami ze swojej pracy oraz zdradzą kilka filmowych tajemnic i smaczków. Będzie także czas na autografy i wspólne zdjęcia z Klientami galerii. Ponadto, na wszystkich zebranych czekać będą pokazy filmowej charakteryzacji z udziałem profesjonalistów. Każdy kto podda się filmowej metamorfozie będzie mógł liczyć na pamiątkowe zdjęcie. To nie koniec atrakcji – w atelier fotograficznym odbywać się będzie konkurs, w którym nagrodą jest jednodniowy pobyt na planie serialu Rodzinka.pl.  Co zrobić, by spędzić dzień z tą wyjątkową rodziną? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 30 zł w dowolnym punkcie Galerii Cuprum Arena, zachować paragon i zarejestrować się w specjalnie oznakowanym punkcie. Następnie należy wykorzystać przygotowane rekwizyty i swój pomysł na najzabawniejsze zdjęcie. Sobota pod znakiem Rodzinki.pl startuje 15 czerwca o godz. 13.00 w atrium Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

źródło: Agencja Medialna Arete

Zdjęcia z eventu