Szczegóły eventu

Superbohaterowie

Już za nami

Spider-Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Thor w Cuprum Arena

Już od piątku 20 stycznia odwiedzający galerię Cuprum Arena będą mieli niepowtarzalną okazję stanąć oko w oko z najważniejszymi bohaterami komiksowego i filmowego Uniwersum Marvela. Interaktywna instalacja pozwoli bliżej zapoznać się z historią Spider-Mana, Hulka, Kapitana Ameryki czy Thora, a dodatkowa Strefa Interakcji nie tylko zapewni wciągającą zabawę wszystkim uczestnikom, ale też umożliwi jeszcze bliższe doświadczenie świata superbohaterów.

Odwiedzając każdą z pięciu oddzielnych wysp, klienci galerii będą mogli wejść w rzeczywistość najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych postaci znanych z interaktywnych gier Disney Infinity, serii filmów Avengers czy Spider-Man. Trójwymiarowe postacie naturalnych rozmiarów zostaną zaprezentowane w plastycznych aranżacjach obrazujących kultowe uniwersum, z którego pochodzą. Widzowie będą mieli okazję stanąć oko w oko ze zwinnym Spider-Manem czy potężnym Hulkiem, zobaczyć Ironmana po wygranej bitwie z robotem, usiąść na złotym tronie Thora czy Harleyu Davidsonie, który był ulubionym pojazdem Kapitana Ameryki. Każdy z uczestników będzie mógł wejść w bezpośredni kontakt ze swoim bohaterem, zrobić sobie z nim zdjęcie, a dzięki dodatkowym punktom multimedialnej informacji, dowie się jeszcze więcej na temat historii komiksu i wybranej postaci. Zwolennicy filmowych produkcji będą mogli przypomnieć sobie ich najlepsze fragmenty w specjalnie przygotowanym Kinie Marvel. Natomiast fani komiksów zobaczą kultowe plansze zaprezentowane w formie plakatów na interaktywnym słupie ogłoszeniowym.

Wyspy Superbohaterów to jednak nie wszystko. Cuprum Arena przygotowało również  specjalną Strefę Interakcji, która doskonale wypełni czas między zakupami i sprawi radość różnorodnej widowni. Biorąc udział w Teście Superbohatera uczestnicy zmierzą swoją siłę, wagę i wzrost, aby przekonać się, z którym superbohaterem mają najwięcej wspólnego. W Laboratorium Hulka zbadamy swoje DNA i przekonamy się, jak blisko jesteśmy z nim spokrewnieni. Główną atrakcją będzie jednak Lot Superbohaterów, podczas którego gracze wypróbują swoje manualne umiejętności i za pomocą lusterek poruszanych z wielką precyzją ożywią wybrane postacie.

Termin wystawy: 20.01.2017 (piątek) - 5.02.2017 (niedziela)

Zdjęcia z eventu