Szczegóły eventu

Walentynki w Cuprum Arena

Już za nami

Walentynkowy młyn miłości  
miłosne wyznania & romantyczna wycieczka

Miłość kolorowa, namiętna, zapierająca dech w piersiach? To miłość w stylu Moulin Rouge! Na walentynki CUPRUM Arena zbiera miłosne wyznania, a dla najbardziej  zakochanej pary funduje wyjazd do Paryża.

W galerii Cuprum stoi wielki czerwony wiatrak, podobny jak ten na dachu najsłynniejszego paryskiego kabaretu na świecie. Miłosne marzenia, nieśmiałe wyznania,  czułe szepty pisane na karteczkach i wrzucone do jego wnętrza wprawiają w ruch jego łopaty. Wszyscy, którzy podzielą się w ten sposób słowami miłości, mają szansę otrzymać wspaniałe nagrody. W sobotę 14 lutego podczas miłosnego finału (o godz. 16.00), najpiękniejsze wyznanie zakochanych, które poruszy serca jury, zdobędzie bilet do Paryża na przedstawienie Moulin Rouge.

CUPRUM osłodzi także poszukiwania idealnego prezentu dla ukochanych. Paragony zakupowe można bowiem wymieniać na czekoladowe serca. W czekoladkach ukrytych zostanie aż kilkaset specjalnych nagród w postaci bonów zakupowych i upominków. Miłosnych prezentów przecież nigdy dosyć!

A w Dzień Świętego Walentego w godzinach 13.00 – 17.00, CUPRUM Arena zaprasza wszystkich zakochanych do wspólnego spędzenia czasu na miłosnej imprezie, podczas której zakochani będą mogli sprawdzić się z wiedzy na temat swojego partnera, wziąć udział w miłosnych rywalizacjach i wygrywać wspaniałe nagrody!

Zdjęcia z eventu